Córka Kwaśniewskiego w końcu się doczekała. Potwierdziła radosną nowinę, fani spieszą z gratulacjami

Córka Kwaśniewskiego w końcu się doczekała. Potwierdziła radosną nowinę, fani spieszą z gratulacjami Źródło: instagram/aleksandraleksandrowna

Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem Aleksandrem starali się jak najlepiej wychować córkę, by ta łatwiej radziła sobie w dorosłym życiu. Nie da się zaprzeczyć, że cel został osiągnięty i choć Ola chętnie udziela się w mediach społecznościowych, rozważnie podchodzi do każdej publikacji. Nie mogła jednak odmówić sobie podzielenia się tak radosną nowiną.

Jolanta Kwaśniewska może być dumna z Aleksandry, że ta nie dała się pochłonąć show-biznesowi i nie ulega presji kolorowej prasy, która regularnie się o niej rozpisuje. Ola również zdaje się nie przejmować krytycznymi opiniami, które co jakiś czas można dostrzec na jej instagramowym profilu, gdzie chętnie chwali się fotkami z podróży czy swoimi przemyśleniami. Tym razem podzieliła się z obserwatorami czymś nieprawdopodobnym. Takiej nowiny nie spodziewał się chyba nikt, gratulacje napływają z każdej strony. 

Jolanta Kwaśniewska wychowała córkę na rozważną kobietę. Ola nie mogła jednak nie podzielić się tak radosną nowiną 

Choć Ola Kwaśniewska już dawno założyła swoje konto na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza nowe fotki, a niekiedy nawet pokazuje te, do których zapozowała wraz z mężem Kubą Badachem, jej ukochany stronił dotychczas od własnych kont w mediach społecznościowych. W końcu córka byłej pary prezydenckiej podzieliła się z fanami radosną nowiną z dumą obwieszczając, że po tylu latach Badach zdecydował się na założenie własnego profilu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Świat się kończy, Badach ma Instagrama - napisała Ola udostępniając swoim obserwatorom pierwszy post męża, na którym widać go pozującego na tle figury Jezusa ze Świebodzina. 

Już po kilku minutach zaczęły pojawiać się gratulacje, w których nie tylko zwykli internauci, ale i inne gwiazdy, zaczęli gratulować Badachowi tak śmiałego kroku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”

2. Poznaliśmy ją, dzięki wielkiemu hitowi TVN. Właśnie zmarła w tajemniczych okolicznościach.

- Bożeszz, w końcu. Amen - napisała Malwina Wędzikowska. 

- Hallelujah - dodała Kayah.

- No nareszcie! Można umierać - stwierdza żartobliwie internautka. 

- Zbieram szczenę - wyznaje ze śmiechem obserwatorka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#światsiękończy #badach #ma #instagrama...

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wyświetl ten post na Instagramie.

#notozBogiem 🚀

Post udostępniony przez Kuba Badach (@tenkubabadach)

 Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  2. Organizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibice
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News