Jolanta Kwaśniewska
Jan Bielecki/East News
Monika Majko - 13 Października 2020

Aleksander Kwaśniewski potwierdził doniesienia o swojej żonie. Nie ma żadnych złudzeń

Jolanta Kwaśniewska od 1979 roku jest żoną Aleksandra Kwaśniewskiego, wspierała męża prze całą jego karierę polityczną i szybko stała się jedną z ulubionych pierwszych Polaków. Teraz były prezydent kraju potwierdził medialne doniesienia o swojej żonie, wiele osób pogrążyło się w smutku.

Jolanta Kwaśniewska wspierała męża podczas całej jego kariery politycznej i szybko stała się wzorem dla wielu Polaków. Była pierwsza dama do dziś wspominana jest jako jedna z bardziej lubianych żon prezydentów. Aleksander Kwaśniewski ujawnił prawdę o swojej ukochanej, wiele osób było zasmuconych jego słowami.

Jolanta Kwaśniewska wyszła za Aleksandra Kwaśniewskiego w 1979 roku

Aleksander Kwaśniewski mógł liczyć na swoją żonę zarówno na początku swojej kariery politycznej, jak i u jej szczytu. Jolanta Kwaśniewska szybko zyskała sympatię Polaków, którzy darzyli ją ogromnym szacunkiem i zaufaniem społecznym. Żona prezydenta aktywnie angażowała się w działalność charytatywną oraz pomoc obywatelom zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu prezydentury przez jej męża. Wiele osób do dziś stawia ją jako wzór dla przyszłych pierwszych dam.

Godziny dla seniorów są pretekstem?Niewiarygodne doniesienia. Godziny dla seniorów są tylko pretekstem, media ujawniają całą prawdęCzytaj dalej

Niedawno Aleksander Kwaśniewski był gościem na antenie Radia Zet. Były prezydent Polski odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy, które dotyczyły również m.in. jego żony, Jolanty. W mediach od jakiegoś czasu spekuluje się na temat szans byłej prezydentowej na objęcie tego stanowiska. W związku z niedawnymi wyborami prezydenckimi, temat jej potencjalnej kandydatury na to stanowisko powrócił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkich Świętych pilny apel były minister zdrowiaWażny apel b. ministra zdrowia. Chodzi o 1 i 2 listopada, wielu Polaków będzie wściekłychCzytaj dalej

Wiele osób chciałoby, by Jolanta Kwaśniewska zaczęła polityczną karierę

Były prezydent przyznał, że jego żona miałaby prawdopodobnie duże szanse na prześcigniecie w minionych wyborach m.in. wyniku, który uzyskał Robert Biedroń. Niestety, ku rozczarowaniu wielu osób, polityk przyznał, że Jolanta Kwaśniewska nie ma zamiaru podejmować kariery politycznej.

Dzisiaj grzeje:

1. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się, co rząd planuje na Wszystkich Świętych

2. Ministerstwo Zdrowia wydało wytyczne dotyczące pogrzebów osób zmarłych na koronawirusa. Procedury porażają

3. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć

- Niewątpliwie jest osobą bardzo popularną, mogłaby mieć dobry wynik, problem jest inny: ona tego nie chce zrobić, odcina się od polityki. Jej zainteresowania są bardziej związane z działalnością społeczną, charytatywną... Nie ma zastrzyku, który by upolityczniał osoby, które się od polityki dystansują - wyznał Aleksander Kwaśniewski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutro
  2. Ogromna tragedia. Nie żyje piłkarz, zabili go koledzy z własnej drużyny
  3. 23-latka miała objawy typowe dla koronawirusa. Prawda okazała się zupełnie inna, o wiele bardziej niebezpieczna
  4. Wszyscy byli w błędzie. Eksperci nie mają wątpliwości i biją na alarm, chodzi o koronawirusa
  5. Policjant rozwiewa wątpliwości kierowców. Chodzi o maseczki w samochodzie
  6. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach

Ślub na wesołoMłoda para nagle odwróciła się od ołtarza i wtedy się zaczęło. Powalające sceny w kościele, mało kto się spodziewałCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News