Jolanta Kwaśniewska nigdy nie wyglądała tak bosko. Na jaw wyszła jej rewelacyjna dieta

Jolanta Kwaśniewska nigdy nie wyglądała tak bosko. Na jaw wyszła jej rewelacyjna dieta Źródło: Wikimedia Commons/Platforma Obywatelska RP from Polska

Jolanta Kwaśniewska zdradza sekret swojej sylwetki. Pierwsza dama nigdy nie wygląda tak dobrze, jak teraz. Wiemy, na jakiej diecie uzyskała takie oszałamiające efekty.

Jolanta Kwaśniewska nie należy do grona celebrytek, które chętnie chwalą się tym, co jedzą. Na Instagramie nie zobaczymy jej śniadania czy kolacji w znanej restauracji. Była pierwsza dama nigdy wcześniej nie ujawniała, na czym polega jej dieta ani co robi, żeby utrzymać rewelacyjną, szczupłą sylwetkę. Dziś już wiadomo, co przyczynia się do tego, że Jolanta Kwaśniewska wygląda zachwycająco.

Podczas prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego, jego żona była idealną Pierwszą Damą. Zawsze elegancko ubrana, zachwycała wszystkich nienagannym uśmiechem i manierami. Sprawiała wrażenie ciepłej kobiety, która doskonale wie, jak o siebie dbać. I rzeczywiście wie. Na nasze szczęście postanowiła podzielić się swoim sekretem na piękną sylwetkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Diety cud - Jolanta Kwaśniewska odrzuca je wszystkie 

Nie istnieje dieta cud, którą stosowałaby Jolanta Kwaśniewska. Okazuje się, że była pierwsza dama podchodzi do żywienia w sposób racjonalny. Dzięki pomocy dietetyka nie musi liczyć kalorii. Kierując się zasadami zdrowego żywienia, nie musi katować się żadnymi dietami, które w jakikolwiek sposób by ją ograniczały. Może cieszyć się piękną sylwetką i jeść to, na co ma ochotę. 

Małe posiłki to kolejny klucz do sukcesu Kwaśniewskiej. Można jeść mało, ale - jak podkreślają dietetycy - ważne jest to, aby posiłki były częste i regularne, ponieważ wtedy możemy cieszyć się z efektów nie tylko na chwilę, ale i na dłużej. Nie ma mowy o żadnym efekcie jo-jo.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Jednak to nie wszystko. Jak wiadomo, dieta jest tylko jedną ze składowych w dążeniu do nienagannej sylwetki. Oprócz diety w naszym życiu musi być obecny także sport. Jolanta Kwaśniewska jest zagorzałą fanką sportu i przez ćwiczy cały rok niezależnie od pogody. Wszystko to sprawia, że była pierwsza dama od lat ciągle wygląda oszałamiająco. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

źródło: rmf24

Następny artykuł