Johnny Depp naćpany jak zombie na premierze nowego filmu. Fani załamani

Johnny Depp naćpany jak zombie na premierze nowego filmu. Fani załamani

O problemach Johnny'ego Deppa z narkotykami i alkoholem wiadomo było od dawna. Tym razem aktor pokazał się publicznie swoim fanom w niecodziennym stanie. - Wygląda jakby wziął wszystkie narkotyki świata - stwierdzili obserwatorzy.

3 listopada odbyła się oficjalna premiera nowej wysokobudżetowej produkcji filmowej - "Morderstwo w Orient Expressie". Film jest ekranizacją powieści Agaty Christie - jest to czwarta kinowa adaptacja jej kryminałów. W głównych rolach reżyser Kenneth Branagha obstawił dwie z najsłynniejszych gwiazd światowego kina - Johnny'ego Deppa oraz Penelope Cruz.

Johnny Depp urządził sobie Before Party

Gwiazdor chyba za bardzo do serca wziął sobie przygotowania do premiery, ponieważ w ten wielki dzień nie wyglądał najlepiej. Depp przy spotkaniu z fanami nie mógł stać o własnych siłach, a pomocnego ramienia użyczył mu jego ochroniarz.
Insynuuje się, że aktor był pod wpływem środków odurzających. -Wszyscy myśleli, że był pijany - donosi brytyjski The Sun.
Jego fani oglądający relacje z premiery nie szczędzili złośliwych komentarzy:
- Johnny Depp wygląda jakby wziął wszystkie narkotyki świata 
- On jest naćpany, pijany, albo jedno i drugie! - stwierdzili.
W mediach o problemach Deppa z narkotykami i alkoholem było już kiedyś głośno. Głównym informatorem w tej sprawie była żona Deppa - Amber Heard. Problemy aktora ujawniła przy głośnym na całe Hollywood rozwodzie.
 - Teraz widzicie, że wciąż są uzasadnione obawy o jego "dobre samopoczucie" - stwierdził The Sun. Dziennik brytyjski poinformował również, że:
- Przed swoją wielką premierową nocą Johnny był w nocnym klubie, z którego wyprowadziła go jego ochrona. 
Foto: screenshot / The Sun Foto: screenshot / The Sun Foto: screenshot / The Sun Foto: screenshot / The Sun Foto: screenshot / The Sun Źródło: thesun.co.uk
Następny artykuł