Senyszyn leczy się po poważnym upadku. Udostępniła zdjęcie ze szpitala

Senyszyn leczy się po poważnym upadku. Udostępniła zdjęcie ze szpitala

Joanna Senyszyn jakiś czas temu uległa poważnemu wypadkowi. Teraz znana polityk udostępniła zdjęcie ze szpitala, którym zaskoczyła niejednego internautę. Trzeba przyznać, że jak na to, co się stało - humor wyraźnie jej nie opuszcza.

Joanna Senyszyn ma naprawdę poważne problemy ze zdrowiem, mimo to - nie opuszcza jej dobry humor. Chociaż posłanka SLD trafiła na stół operacyjny już trzeci raz w ciągu roku, to zamieściła w sieci bardzo osobliwe zdjęcie dokumentujące jej hospitalizację. Pogoda ducha jest niezwykle ważna, jeśli chodzi o leczenie. Wie o tym doskonale Joanna Senyszyn, która mimo tego, że ma naprawdę sporo zdrowotnych problemów, wciąż z humorem podchodzi do swojego stanu zdrowia.

Joanna Senyszyn zamieściła zaskakujące zdjęcie ze szpitala

Już wcześniej posłanka dziękowała internautom za życzenia powrotu do zdrowia i miłe wpisy, które pojawiały się na jej profilu. Teraz postanowiła pokazać, że mimo bólu i cierpienia trzyma się dzielnie i świetnie. Jej zdjęcie jest już hitem internetu - jeśli potrzebujecie poprawy humoru, na pewno będzie w tym wypadku bardzo skuteczne. Na fotografii widzimy polityk, która w ustach trzyma rurkę od kroplówki z krwią. Senyszyn podpisała ją: "Wampirem jestem". Jej hospitalizacja spowodowana jest upadkiem, przez który ciężko złamała ona kość udową, krzyżową i miednicę. Poza humorystycznym zdjęciem, posłanka SLD zamieściła również opis swojego stanu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Kochani, operacja była ciężka i długa. Potem dobę spałam. Powoli dochodzę do siebie. Za mną pierwsza pionizacja. Jestem zmęczona, ale dzięki Wam czuję się wspaniale. Dodajecie mi siły! Dziękuję za wpisy pełne miłości, sympatii, troski, a przede wszystkim za to, że jesteście ze mną - brzmiało sprawozdanie zamieszczone przez nią na Twitterze. Redakcja Pikio.pl również życzy zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił! Joanna Senyszyn na zdjęciu ze szpitala, fot. Twitter
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Legendarna piosenkarka popełniła samobójstwo. Zaplanowała je ze szczegółami
  2. Kim jest ojciec Agnieszki Chylińskiej? Tego nie spodziewali się nawet najwierniejsi fani!
  3. Dzisiaj wieczorem setki tysięcy osób włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady
  4. „To jest dla mnie smutny wywiad”. Wzruszające słowa Roberta Janowskiego o żonie
  5. W środę fani Jana Pawła II siądą przed telewizorami. Nieznany materiał o papieżu
  Źródło: Fakt   Następny artykuł