Lubiana posłanka przeszła ciężką i długą operację. "Powoli dochodzę do siebie"

Lubiana posłanka przeszła ciężką i długą operację. "Powoli dochodzę do siebie"

Joanna Senyszyn poinformowała za pośrednictwem Twittera, że przeszła bardzo poważną operację. Problemy zdrowotne niestety nie opuszczają byłej posłanki od miesięcy. Być może zabieg da jej finalnie powrót do pełnej sprawności.

Joanna Senyszyn należy od lat do grona najbardziej kontrowersyjnych, ale i lubianych polityków w Polsce. Działaczka była posłanką na Sejm IV, V, VI oraz VII kadencji. Chociaż nie działa już aktywnie w parlamencie, wciąż pozostaje ważną komentatorką krajowego życia publicznego. Niezmiennie oglądać ją można między innymi w licznych programach publicystycznych. Z oddaniem prowadzi także swoje konto na Twitterze, gdzie dzieli się z obserwatorami poglądami oraz przemyśleniami.

Joanna Senyszyn od miesięcy nie może wrócić do pełnej sprawności

Niestety, od jakiegoś czasu polityk zmaga się z problemami zdrowotnymi. Wszystko zaczęło się, kiedy posłanka złamała kość łonową, krzyżową, miednicę oraz udo przez bardzo pechowy upadek podczas kolacji u przyjaciółki. Chociaż była coraz bliżej powrotu do zdrowia dzięki operacjom i rehabilitacji, niespodziewanie uległa kolejnemu wypadkowi. - W maju już dobrze sobie radziłam, pojechałam na turnus rehabilitacyjny. 10 czerwca wróciłam, lekarze kategorycznie kazali odrzucić mi kule i… pierwszego dnia się przewróciłam i złamałam udo tuż poniżej tamtego złamania - opowiedziała dla "Dziennika Gazety Prawnej" Senyszyn.

Senyszyn musiała przejść kolejną, bardzo poważną operację

14 lutego polityk za pośrednictwem swego konta na Twitterze poinformowała polską opinię publiczną, że tego samego dnia będzie się musiała poddać kolejnej operacji. Przy okazji życzyła swoim obserwatorom pełnych miłości Walentynek, zapowiadając swój "narkozowy odlot". Mimo wszystko, wyraźnie nie opuszczał jej dobry humor.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Już dzień później Joanna Senyszyn oficjalnie ogłosiła, że rzeczywiście jest po zabiegu, który okazał się naprawdę trudny. Jest jednak dobrej myśli, nie traci pozytywnego nastawienia i serdecznie dziękuje za wszelkie życzenia. - Kochani, operacja była ciężka i długa. Potem dobę spałam. Powoli dochodzę do siebie. Za mną pierwsza pionizacja. Jestem zmęczona, ale dzięki Wam czuję się wspaniale. Dodajecie mi siły! Dziękuję za wpisy pełne miłości, sympatii, troski, a przede wszystkim za to, że jesteście ze mną - napisała Joanna Senyszyn, czym zdecydowanie uspokoiła swych najwierniejszych zwolenników, którzy martwili się o nią w czasie operacji. Joanna Senyszyn Fot. Twitter/Joanna Senyszyn
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Po rozwodzie Justyna Żyła dostała majątek! Wielu jej pozazdrości
  2. Biedronka rozdaje pieniądze! Do zgarnięcia nawet 100 tysięcy złotych
  3. Kraśko ma ogromne powody do zmartwień. Chodzi o jego rodzinę
  4. Rodzice Natalii Siwiec są jej wielkim wsparciem. „Byłam bardzo rozpieszczonym dzieckiem”
  5. Michał Wiśniewski próbował pomóc Violetcie Villas. Żyła w strasznych warunkach
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Twitter Następny artykuł