Joanna Senyszyn należała przez długi czas do najbardziej charakterystycznych polityków w kraju. Była członkini Sojuszu Lewicy Demokratycznej nadal nie stroni od komentowania bieżących wydarzeń. Tym razem jednak jej konto na Twitterze posłużyło do przekazania ważnej wiadomości nie związanej z życiem politycznym.

Joanna Senyszyn bardzo regularnie i z typowym dla siebie zacięciem komentuje wydarzenia polityczne z kraju i ze świata. Tym razem jej profil na Twitterze posłużył do przekazania zgoła innej informacji. Zdjęcie opublikowane na koncie znanej profesor wstrząsnęło jej sympatykami.

Joanna Senyszyn miała wypadek?

Joanna Senyszyn opublikowała w sieci swoje zdjęcie wykonane nad morzem.

– Przedostatni dzień lata, upalny i cudowny. Zgadniecie gdzie? – takim komentarzem Senyszyn okrasiła opublikowaną fotografię.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że była posłanka Sojuszu Lewicy Demokratycznej siedzi na wózku inwalidzkim. Taki obraz przeraził śledzących ją internautów, którzy od razu zaczęli martwić się o zdrowie niegdysiejszej polityk.

– Asiu a cóż to się stało?! – dopytuje internauta.

– Mam nadzieję że to kontuzja, niż coś poważniejszego – wyraża zaniepokojenie jeden z komentujących.

– Pani Joanno kochana! Nie chcę widzieć Pani na wózku! – dodaje kolejny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na celowniku PiS: Gwiazdy, które naraziły się władzy [ZDJĘCIA]

Joanna Senyszyn uspokaja swoich fanów i przekazuje, że złamała lewą nogę. Była posłanka nie podała jednak szczegółowych informacji odnośnie do tego jak doszło do zdarzenia. Złamanie jest zapewne poważne, inaczej Senyszyn nie musiałaby korzystać z wózka inwalidzkiego.

Sama podkreśla, że wózek jest dla niej czasowym rozwiązaniem i nie zamierza się do niego przyzwyczajać. Nie zdradza jednak, jak długo będzie z niego korzystać.

– Dziękuję za troskę, faktycznie wózek przejściowo – napisała na swoim Twitterze.

Sympatycy Joanny Senyszyn są jednak zaniepokojeni. Była posłanka ma już 70 lat, a taki wiek jest bardzo niebezpieczny dla jakichkolwiek wypadków.

joanna senyszyn
fot. twitter.com/joanna_senyszyn

ZOBACZ TAKŻE

  1. Jarosław Kaczyński odleciał na spotkaniu z wyborcami. Zdumiewająca wersja historii 
  2. Patryk Jaki ujawnił, po co naprawdę chce wygrać wybory. Drżyjcie Warszawiacy 
  3. Fani Jolanty Kwaśniewskiej przecierają oczy ze zdumienia. Zdradziła prywatne tajemnice 

Marta Kaczyńska wobec życiowego przełomu [ZDJĘCIA]

Zobacz również