Senyszyn miała wypadek. Opublikowano jej zdjęcie na wózku inwalidzkim

Senyszyn miała wypadek. Opublikowano jej zdjęcie na wózku inwalidzkim

Joanna Senyszyn należała przez długi czas do najbardziej charakterystycznych polityków w kraju. Była członkini Sojuszu Lewicy Demokratycznej nadal nie stroni od komentowania bieżących wydarzeń. Tym razem jednak jej konto na Twitterze posłużyło do przekazania ważnej wiadomości nie związanej z życiem politycznym.

Joanna Senyszyn bardzo regularnie i z typowym dla siebie zacięciem komentuje wydarzenia polityczne z kraju i ze świata. Tym razem jej profil na Twitterze posłużył do przekazania zgoła innej informacji. Zdjęcie opublikowane na koncie znanej profesor wstrząsnęło jej sympatykami.

Joanna Senyszyn miała wypadek?

Joanna Senyszyn opublikowała w sieci swoje zdjęcie wykonane nad morzem. - Przedostatni dzień lata, upalny i cudowny. Zgadniecie gdzie? - takim komentarzem Senyszyn okrasiła opublikowaną fotografię. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że była posłanka Sojuszu Lewicy Demokratycznej siedzi na wózku inwalidzkim. Taki obraz przeraził śledzących ją internautów, którzy od razu zaczęli martwić się o zdrowie niegdysiejszej polityk. - Asiu a cóż to się stało?! - dopytuje internauta. - Mam nadzieję że to kontuzja, niż coś poważniejszego - wyraża zaniepokojenie jeden z komentujących. - Pani Joanno kochana! Nie chcę widzieć Pani na wózku! - dodaje kolejny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Joanna Senyszyn uspokaja swoich fanów i przekazuje, że złamała lewą nogę. Była posłanka nie podała jednak szczegółowych informacji odnośnie do tego jak doszło do zdarzenia. Złamanie jest zapewne poważne, inaczej Senyszyn nie musiałaby korzystać z wózka inwalidzkiego. Sama podkreśla, że wózek jest dla niej czasowym rozwiązaniem i nie zamierza się do niego przyzwyczajać. Nie zdradza jednak, jak długo będzie z niego korzystać. - Dziękuję za troskę, faktycznie wózek przejściowo - napisała na swoim Twitterze. Sympatycy Joanny Senyszyn są jednak zaniepokojeni. Była posłanka ma już 70 lat, a taki wiek jest bardzo niebezpieczny dla jakichkolwiek wypadków. joanna senyszyn fot. twitter.com/joanna_senyszyn
ZOBACZ TAKŻE
  1. Jarosław Kaczyński odleciał na spotkaniu z wyborcami. Zdumiewająca wersja historii 
  2. Patryk Jaki ujawnił, po co naprawdę chce wygrać wybory. Drżyjcie Warszawiacy 
  3. Fani Jolanty Kwaśniewskiej przecierają oczy ze zdumienia. Zdradziła prywatne tajemnice 
Następny artykuł