joanna liszowska_po
yt/Wirtualna Polska
Anna Maria Guziewska - 23 Grudnia 2018

Kiedy Liszowska podała policjantom prawo jazdy, zdębieli. Po prostu nie mogli w to uwierzyć

Joanna Liszowska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego małego ekranu. Okazuje się, że seksowna aktorka nieraz spotykała się z szeregiem wyrazów uznania. To, co ją spotkało po zatrzymaniu do kontroli, jest aż nieprawdopodobne.

Joanna Liszowska zatrzymana do kontroli musiała się długo tłumaczyć, że... ona to ona. Okazuje się, że piękna gwiazda telewizji Polsat z planu wyszła nagle i nie zmyła swojej charakteryzacji. Nie przypuszczała, że policja będzie chciała sprawdzić jej dokumenty. Ta historia jest wręcz nieprawdopodobna.

Co musiała zrobić Joanna Liszowska podczas kontroli drogowej? Policja zdębiała, internauci się śmieją

Gwiazda "Przyjaciółek" brała także udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Tam mogła pokazać nie tylko swój talent aktorski, ale i uzdolnienia muzyczne. Okazuje się, że z braku czasu studio opuściła w pełnej charakteryzacji. Tego dnia odtwarzała rolę Jamesa Browna. Jako czarnoskóry mężczyzna wsiadła do samochodu i została wylegitymowana jako piękna blondynka. Podobno policjanci nie mogli uwierzyć w to, co widzą. - Kiedyś po skończonych zdjęciach Joanna Liszowska powiedziała, że zmyje charakteryzację w domu. Wsiadła do samochodu i pojechała. Kilka kilometrów dalej zatrzymała ją policja. Wyobraź sobie ich zdziwienie, kiedy czarnoskóry facet wręczył im prawo jazdy. Patrzą, a na zdjęciu biała blondynka - wspominał sytuację Michał Zabielski, twórca charakteryzacji Liszowskiej. Mężczyzna jest odpowiedzialny za wszystkie niesamowite przeobrażenia gwiazd w inne gwiazdy. Za sprawą doskonałej techniki i dość pilnej nauki zawodu dzisiaj zyskał miano najlepszego. Ci, którzy śledzą losy uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo" wiedzą, jak ogromną pracę i serce wkłada w każdy występ Zabielski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Znalazłem niszę, w której nikt nie chciał tworzyć. Polska branża efektów specjalnych praktycznie nie istnieje. Mało kto zajmował się u nas charakteryzacją na poważnie - przyznał w jednym z wywiadów mężczyzna. Okazuje się, że jego ścieżka kariery nie była łatwa. Trudno było znaleźć kogoś, kto mógłby go nauczyć w Polsce zawodu, a same produkcje filmowe przeznaczały marginalny budżet na działania. Po wielu latach może odetchnąć z ulgą. Michał Zabielski wraz ze swoją ekipą może się pochwalić nieprawdopodobnymi efektami, a jego angaż w programie Polsatu z pewnością przyniósł mu popularność. Nie wiadomo jednak, jak z nietypowej sytuacji wybrnęła Joanna Liszowska. Z pewnością długo musiała się tłumaczyć, że jej twarz pokrywa charakteryzacja.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  2. Wstrząsający koszmar gwiazdora Polsatu. Nie żyją 3 najbliższe mu osoby
  3. Straszna kontuzja Michała Kubiaka. Kapitan polskiej reprezentacji cierpi
  4. Po sieci krąży nagranie gwiazdy Polsatu po operacji mózgu. Fani we łzach
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News