Joanna Kulig w ogniu krytyki za zdjęcie na tle katedry Notre Dame. Zrobiła je kilka godzin przed tragedią

Joanna Kulig w ogniu krytyki za zdjęcie na tle katedry Notre Dame. Zrobiła je kilka godzin przed tragedią Źródło: screen/YouTube/Last Call With Carson Daly

Joanna Kulig została ostro skrytykowana za zdjęcie z Paryża, którym podzieliła się wczoraj w mediach społecznościowych. Zdjęcie aktorki na tle katedry wywołało ogromne oburzenie w sieci. Zostało zrobione zaledwie kilka godzin przed tragicznymi wydarzeniami w Paryżu.

Joanna Kulig przebywa obecnie w Paryżu. Polska aktorka stała się świadkiem niewyobrażalnej tragedii, która rozegrała się w stolicy Francji 15 kwietnia. Na jej oczach płonęła XII wieczna katedra Notre-Dame, będąca symbolem miasta oraz jednym z najważniejszych zabytków europejskiej kultury. Gwiazda postanowiła wykonać gest solidarności. 

Ceniona aktorka opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z Paryża. Joanna Kulig pozuje na tle paryskiej panoramy, a w oddali widać fragment katedry Notre-Dame. W momencie wykonywania fotografii nikt nie spodziewał się, że w stolicy Francji może wydarzyć się coś takiego. Aktorka opublikowała to zdjęcie w geście solidarności ze zrozpaczonymi paryżanami.

Joanna Kulig opublikowała zdjęcie na tle panoramy Paryża. Nie wszystkim się to spodobało

"April in Paris" - tak Joanna Kulig podpisała swoje zdjęcie, które znalazło się na jej oficjalnym profilu na Instagramie. Polska gwiazda siedzi na jednym z paryskich balkonów, a w tle znajduje się panorama miasta, które już za chwilę miało przeżyć ogromną tragedię. Mina aktorki jest poważna, a w jej zachowaniu pozornie nie ma nic niestosownego. Zdjęcie nie spodobało się jednak internautom.

Zdaniem wielu osób Joanna Kulig opublikowała fotografię w nieodpowiednim momencie. Internauci mieli również zastrzeżenia co do formy. Rozmarzona mina aktorki również oburzyła wiele osób, które zaczęły komentować zdjęcie. Aktorka przeczytała na swój temat wiele gorzkich słów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA:

"Zdjęcie dodane w złym momencie" - internauci oburzeni postem polskiej aktorki

Joanna Kulig osiągnęła efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego. Zdjęcie, które miało być wyrazem solidarności ze zrozpaczonymi Francuzami, okazało się powodem oburzenia i zniesmaczenia wielu osób.

- Zdjęcie dodane chyba w złym momencie - zauważyła jedna osoba. 

- Pewnie nie specjalnie, ale takie trochę upssss - komentował inny użytkownik.

- A to Pani podpaliła katedrę Notre Damę - czytamy w jednym z uszczypliwych komentarzy pod zdjęciem.

Joanna Kulig najwyraźniej wzięła sobie do serca krytykę ze strony internautów i bardzo szybko opublikowała na swoim Instastory zdjęcia płonącej katedry Notre-Dame. Tym razem nie wywołała już takich kontrowersji.

Zdjęcie Joanny Kulig, które wywołało kontrowersje wśród internautów (Instagram):

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł