Ukrywała to przed wszystkimi. Brat Kulig ciężko chory, zapadł w śpiączkę

Ukrywała to przed wszystkimi. Brat Kulig ciężko chory, zapadł w śpiączkę Źródło: YT/videoportal

Joanna Kulig to jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich gwiazd. Rewolucja, jaką zapoczątkowały w ostatnim roku filmy z jej udziałem "Zimna wojna" i "Kler" wciąż trwa. Aktorka wyznała jednak, że jej prywatne życie było niezwykle trudne.

Joanna Kulig jest na szczycie. Podobno zarabia więcej niż hollywoodzkie gwiazdy. Współpracuje z najważniejszymi polskimi reżyserami. Jest doceniana zarówno przez producentów, jak i fanów, którzy pokochali charakterystyczną, przebojową Asię. Jaką skrywa tajemnicę?

Choroba brata odmieniła jej życie. Co przeżyła Joanna Kulig?

Pochodzi z wielodzietnej rodziny. W domu było ich pięcioro. Jej siostra - Justyna, również jest aktorką. Starszy brat Piotr przeszedł w swoim życiu koszmar. Zawsze mógł jednak liczyć na Joannę. Mężczyzna w 2009 roku przeżył... śmierć kliniczną! - Przez długi czas byłem w śpiączce, lekarze nie dawali rodzinie nadziei, przeżyłem też śmierć kliniczną. Zawsze byłem wierzący, ale po tym doświadczeniu jestem przekonany, że Bóg istnieje i jest życie po śmierci - powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Dobry Tydzień" Piotr Kulig. Dwie operacje kręgosłupa oraz błąd lekarzy podczas opieki nad mężczyzną, gdy ten był w śpiączce, doprowadziły go do stanu, w którym... nie mógł mówić. Pomógł mu wtedy specjalista profesor Henryk Olechnowicz.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dziś jest na rencie i musi utrzymać troje dzieci. Finansowo wspiera go siostra. -  Jest nas piątka rodzeństwa, bardzo się wszyscy lubimy, ale to z Joanną jestem najbardziej zżyty. Wspierała mnie nie tylko dobrym słowem, ale też szukała dla mnie najlepszych specjalistów. Bardzo pomagała finansowo - to dla nas ważne, bo z żoną mamy na utrzymaniu trójkę dzieci. Zawsze mogę na nią liczyć. To najukochańsza siostra na świecie - powiedział tygodnikowi Piotr Kulig. Bohaterka "Zimnej wojny" jest nie tylko niezwykle utalentowana, ale i szczodra. Rodzina w jej ocenie jest najważniejsza.

Joanna Kulig prywatnie

Jej mężem jest reżyser Maciej Bochniak. Oprócz etiud i krótkometrażowych filmów, zasłynął między innymi tytułem "Disco polo", gdzie zagrała... jego piękna żona. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Debiutowała w serialu "Pensjonat pod Różą". Na stałe jest związana z Teatrem Starym w Krakowie. Na początku października pojawiły się informacje o ciąży Kulig. Artystyczna para potwierdziła je. Teraz aktorka będzie potrzebowała wsparcia i zaangażowania swojej licznej rodziny w wychowaniu nowego członka rodziny.  1.  Tomasz Kot zaskoczył fanów. Cieszy się, że nie zagra w Bondzie!
  2. Nagły zwrot ws. roli Tomasza Kota!
  3. Prawica znienawidziła Kota za to, co zrobił swoim dzieciom. "Jeszcze gorzko zapłaczesz"
  4. Ubierają kozę w strój kaczki. Powód? Chcą ją wyleczyć!
  5. Impreza niespodzianka dla męża? Zrób mu przyjęcie marzeń!
Następny artykuł