Po porodzie Kulig rzuciła się w wir pracy. Fani pytają, kto zajmuje się jej malutkim dzieckiem

Po porodzie Kulig rzuciła się w wir pracy. Fani pytają, kto zajmuje się jej malutkim dzieckiem Źródło: Instagram/joannakulig_official

Joanna Kulig niedawno urodziła dziecko i zniknęła na jakiś czas z branży. Dopiero co wróciła do aktorstwa, a już wzięła na siebie więcej niż jedną rolę. Fani zastanawiają się kto opiekuje się kilkumiesięcznym dzieckiem.

Joanna Kulig dzięki roli w "Zimnej Wojnie" stała się gwiazdą światowego kina. Przez chwilę była nawet nadzieja na otrzymanie Oscara, wszak film Pawlikowskiego był szeroko promowany na festiwalach filmowych na całym świecie. Wyróżnienia ostatecznie nie udało się otrzymać, ale rola wystarczyła, aby przed polską aktorką otworem stanęły wrota Hollywood. Ciąża na chwilę wstrzymała jej karierę, ale teraz 37-latka postanowiła nadrobić miesiące nieobecności. Jak połączy czasochłonną pracę aktorską z opieką nad dzieckiem?

Joanna Kulig będzie robić karierę za granicą, ale nie zapomina o polskich rolach

W 2019 roku polska aktorka wystąpi aż w trzech produkcjach. Pierwszą będzie serial Netflixa "The Eddy", musical, za którego sterami stanie Damien Chazzelle, znany z wielokrotnie nagradzanego "La La Land". Joanna Kulig otrzyma za rolę w serialu ogromną kwotę, bo aż 100 tysięcy złotych za jeden dzień na planie zdjęciowym.

To jednak niejedyne plany aktorki na ten rok. 37-latka zagra również w zachodnim serialu "Hanna" za którego scenariusz odpowiada David Farr. Ponadto zdecydowała się także na udział w polskim filmie "Ja teraz kłamię". Joanna nie próżnuje i robi międzynarodową karierę. Jednak w tym czasie, ktoś musi zajmować się jej dzieckiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kto zajmie się dzieckiem Joanny Kulig? Fani ciągle nie są pewni

Niestety, mąż aktorki Maciej Bochniak nie miał tyle szczęścia co jego żona. Nie udało mu się znaleźć ofert aktorskiej pracy w USA. Co za tym idzie, nie będzie mógł stale przebywać w Stanach Zjednoczonych i opiekować się dzieckiem. To niemałe zmartwienie dla aktorki. Na szczęście znalazła się jeszcze jedna osoba, która może zająć się kilkumiesięcznym Janem.

Matka aktorki, Zofia chciała, aby córka oprócz wielkiej kariery urodziła także dziecko. Mama Joanny w końcu doczekała się upragnionego wnuka. Teraz będzie ona prawdziwym oparciem dla aktorki - bo będzie mogła zajmować się jej kilkumiesięcznym synem. Wygląda na to, że dzięki pomocy rodziny Joanna Kulig da radę połączyć robienie wielkiej kariery z opieką nad swoją pociechą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rodzina zebrała się przed pogrzebem 20-latka. Nagle dostrzegli w trumnie ruch i zalali się łzami
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News