Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, gdy się dowiecie, jak nazwała dziecko

Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, gdy się dowiecie, jak nazwała dziecko Źródło: youtube.com/20m2

Joanna Krupa urodziła. Gwiazda TVN, która kilka miesięcy temu opowiedziała o oczekiwaniu na potomka, poinformowała teraz w mediach społecznościowych, że została mamą. Modelka nadała bardzo ciekawe imię niemowlęciu, co zdziwiło jej fanów.

Joanna Krupa została mamą. Modelka, która nie chciała przerywać pracy w stacji TVN na czas swojej ciąży, ogłosiła na Instagramie, że 9 miesięcy wyczekiwania na poród się zakończyło i od teraz będzie mogła w końcu poznać uroki rodzicielstwa. Gwiazda poinformowała także, jakie imię będzie nosiło jej maleństwo. Ta informacja to całkowite zaskoczenie.

Joanna Krupa została mamą. Gwiazda TVN nie kryje szczęścia

O tym, jak ważnym momentem dla Krupy była jej ciąża, mogliśmy dowiedzieć się oglądając Dzień Dobry TVN 27 maja 2019 roku, kiedy to modelka zdecydowała się ujawnić swój stan błogosławiony. 

- To jest niesamowite, że taki cud się wydarzył. Zawsze chciałam być matką, tylko nie byłam gotowa. Zawsze czułam w środku, że będę nią później. To przyjemne uczucie i już nie mogę się doczekać rozwiązania - powiedziała wtedy gwiazda.

Modelka przez długi czas ukrywała płeć swojego dziecka, ale już w wakacje zdradziła, że spodziewa się córeczki. Wtedy też pojawiły się spekulacje nad imieniem, które wybierze Krupa dla swojej potomkini. Teraz wiemy już wszystko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak ma na imię córka Joanny Krupy?

Pod fotografią z porodówki Krupa zdradziła, że jej dziecko będzie miało oryginalne imię, które co prawda nie wpisuje się w polską tradycję, ale idealnie koresponduje z amerykańskim życiem gwiazdy TVN.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

- Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Mała dziewczynka Asha Leigh Nunes urodziła się 02.11.19 o 17.50. Mogę tylko powiedzieć, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami - zdradziła Krupa.

Fani wprawdzie są zdziwieni wyborem tak egzotycznego imienia, ale mimo wszystko życzą Krupie wszystkiego dobrego.

Screen/Instagram/Joanna Krupa

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Ojciec uwielbianej polskiej piosenkarki zostawił ją, gdy była dzieckiem. Nigdy nie przyszedł na jej koncert
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło:  Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News