Joanna Koroniewska wciąż cierpi
instagram.com joannakoroniewska
Weronika Wasiak - 15 Października 2020

Największa tragedia w jej życiu, śmierć pozostawiła ją samotną. Joanna Koroniewska przełamała ciszę, cierpi do dzisiaj

Joanna Koroniewska od lat cierpi od lat, choć stara się tego nie okazywać. W końcu jednak zabrała głos i opowiedziała o prywatnej tragedii, która w ułamku sekundy zmieniła wszystko. Straciła najbliższą sercu osobę.

Joanna Koroniewska stara się dawkować osobiste informacje, którymi decyduje się podzielić z fanami i jednocześnie dobiera tylko te, które nie są zbyt prywatne. Aktorka nie zdecydowała się na upublicznienie wizerunku dzieci i nieczęsto również pokazuje w sieci innych krewnych. Na szczęście, regularne zdjęcia z mężem zdaja się wszystko doskonale wynagradzać internautom. Instagram gwiazdy w każdym calu przepełniony jest uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia, ale ostatnio trafił tam wyjątkowo przygnębiający wpis.

Oficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyOficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyCzytaj dalej

Joanna Koroniewska o największej tragedii. Do dziś nie potrafi się pozbierać

Osobisty dramat aktorki nie jest tajemnicą, choć ona sama stara się raczej nie wracać do niego pamięcią. Gdy Joanna miała zaledwie 22 lata straciła najbliższą sercu osobę - zmarła jej ukochana mama, która do ostatniego dnia walczyła z podstępnym nowotworem. Koroniewska była bardzo z nią zżyta tym bardziej, że wychowywała się bez ojca. Dotychczas Joanna unikała tego tematu, dlatego nikt nawet nie spodziewał się, że na jej Instagramie pojawi się tak osobisty wpis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

informacje dot. mszyWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Koroniewska opublikowała archiwalne zdjęcia z mamą i zamieściła do nich rozrywający serce wpis, opowiadając o tym, jak wpłynęła na nią ta tragedia i jak czuje się dziś - po 20 latach.

- Nigdy wcześniej nie pokazywałam Mamy. Dlaczego teraz się na to zdecydowałam? Minęło dokładnie 20 lat i 11 dni od jej śmierci. I jednej z największych tragedii w moim życiu. To tak strasznie dawno temu. Tak wiele się zmieniło, a mimo wszystko ból nadal pozostał. I pewnie będzie mi towarzyszył zawsze. Była taka pozytywna, zawsze uśmiechnięta - wspomina w swoim wpisie Joasia.

Koroniewska przyznała październik wywołuje w niej ogrom emocji i jednocześnie zwróciła uwagę, że jest to miesiąc walki z nowotworem piersi, tym samym, z którym przegrała jej ukochana mama. Aktorka postanowiła wykorzystać tę przykrą okazję i zaapelować do wszystkich kobiet o regularne badanie się i nielekceważenie jakichkolwiek objawów.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie

2. RMF: Absolutny zakaz wesel, zamknięcie szkół, skrócony czas pracy restauracji i barów w Polsce. Sztab kryzysowy już dziś przedstawi decyzje

3. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

- Nie lubię października. Zawsze będzie kojarzył mi się z jej odejściem. Ale paradoksalnie ten miesiąc jest miesiącem walki z rakiem piersi, choroby, której mojej Mamie nie udało się pokonać. [...] Wspieram wszystkich w walce z tą okropną chorobą i namawiam wszystkich do badań!! Ja widziałam w szpitalu z Mamą młode dziewczyny, którym dzięki szybkiej diagnozie się udało! Oby w naszym życiu było jak najmniej takich tragedii. Dlaczego po tylu latach zdecydowałam się na ten krok? Ponieważ pomyślałam sobie, że jeśli przez publikację tego zdjęcia choć jedna dziewczyna zadba o siebie i pójdzie w końcu na badania to warto było to zrobić. Pamiętajcie Kochani żeby przypilnować też swoich najbliższych! - dodała Joanna Koroniewska.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nigdy wcześniej nie pokazywałam Mamy. Dlaczego teraz się na to zdecydowałam? Minęło dokładnie 20 lat i 11 dni od jej śmierci. I jednej z największych tragedii w moim życiu. To tak strasznie dawno temu. Tak wiele się zmieniło a mimo wszystko ból nadal pozostał. I pewnie będzie mi towarzyszył zawsze. Była taka pozytywna, zawsze uśmiechnięta. Ja zostałam sama. Bez ojca, rodzeństwa. Na wiele lat. Boli nadal i pewnie zawsze będzie bolało. Nie lubię października. Zawsze będzie kojarzył mi się z jej odejściem. Ale paradoksalnie ten miesiąc jest miesiącem walki z rakiem piersi, choroby, której mojej Mamie nie udało się pokonać. Ciągle mówimy o badaniach, ale czy je rzeczywiście wykonujemy?! Czy wiecie, że na fantomie możecie same nauczyć się wykrywać zmiany w piersiach?! Że NAPRAWDĘ badanie może uratować nam życie?! Kochani! ????Wspieram WSZYSTKICH w walce z tą okropną chorobą i namawiam WSZYSTKICH do badań !! Ja widziałam w szpitalu z Mamą młode dziewczyny, którym dzięki szybkiej diagnozie się udało! Oby w naszym życiu było jak najmniej takich tragedii. Dlaczego po tylu latach zdecydowałam się na ten krok? Ponieważ pomyślałam sobie, że jeśli przez publikację tego zdjęcia choć jedna dziewczyna zadba o siebie i pójdzie w końcu na badania to warto było to zrobić. Pamiętajcie Kochani żeby przypilnować też swoich najbliższych! Ściskam wierząc, że to miało sens i licząc na Waszą wyrozumiałość i naprawdę ogromną delikatność całej sprawy. #europejskidzieńwalkizrakiempiersi #europejskidzienwalkizrakiempiersi #rozowypazdziernik #rak #stoprakowi #badajsie #?

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najlepsza możliwa wersja kultowego dania. Obłędne kotlety schabowe po góralsku, smak Podhala na talerzu
  2. Polska flaga zbezczeszczona? Katastrofalna wpadka podczas meczu Ligi Narodów (FOTO)
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. W teleturnieju "Jeden z dziesięciu" padła odpowiedź, która rozbawiła wszystkich. Zawodnik poczerwieniał ze wstydu

Nasz nowy domUjawniamy: rodzina z programu "Nasz nowy dom" przerwała milczenie. Wyznali, jak wszystko wygląda naprawdęCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News