Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować. Kapitalna wiadomość od Joanny Koroniewskiej

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować. Kapitalna wiadomość od Joanny Koroniewskiej Źródło: TRICOLORS East News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedno z bardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Wielu kolegów i koleżanek z branży mogłoby uczyć się od nich tego jak zbudować trwały oraz zgrany duet. Aktorka podzieliła się w sieci wzruszającym zdjęciem, pod którym pojawiło się wiele słów zachwytu. Gratulacje wydają się tutaj jak najbardziej na miejscu, a to ze względu na wyznanie aktorki.

Joanna Koroniewska dała się poznać widzom głównie rolą Małgorzaty Chodakowskiej w hitowym serialu "M jak miłość". Teraz rzadko gości na srebrnym ekranie i zdecydowanie łatwiej spotkać ją na deskach teatru. Dziś Joanna Koroniewska podzieliła się w sieci kapitalną wiadomością, chciałoby się częściej czytać takie wyznania.

Na Instagramie Joanna Koroniewska wstawiła wyjątkowe zdjęcie

Joanna Koroniewska jest w sieci wyjątkowo aktywna i chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Jej profil na Instagramie śledzi blisko pół miliona osób. Aktorka wraz z mężem w trakcie trwania kwarantanny, i jednocześnie przymusowego zawodowego urlopu, stworzyli cykl "Domówka u Dowborów". Do internetowej rozmowy zapraszają najbardziej znane gwiazdy i oglądając te luźne wywiady, ma się wrażenie, że siedzi się przy stole ze znajomymi. Tym razem jednak w mediach społecznościowych Joanna Koroniewska wstawiła zdjęcie ze swoją starszą pociechą, podpisała je w niezwykle wzruszający sposób. Posypały się gratulacje i uznanie za szczere wyznanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziś córka aktorki obchodzi urodziny, to wyjątkowy dzień

Joanna Koroniewska wraz z mężem zdecydowali, że nie będą pokazywać twarzy swoich dzieci. Również tym razem dziewczynka wtulona jest w mamę w taki sposób, że nie widać jej nawet najmniejszego fragmentu. Okazuje się, że 11 lat temu, 13 sierpnia, na świat przyszło pierwsze dziecko medialnego małżeństwa. 

- Dzisiaj mój mały wielki skarb obchodzi swoje kolejne urodziny. Jest już nastolatką. 11 lat temu moje życie zmieniło się o 180 stopni i nie zamieniłabym go na poprzedni okres. Mimo gdzieś tam głęboko ukrytego ciągłego strachu, często rezygnacji ze swoich potrzeb, to najpiękniejszy i najważniejszy czas w moim życiu. Jestem dumna, że mogę być Twoją Mamą - pisze pod zdjęciem Joanna Koroniewska. Czytając tak piękne wyznanie nie pozostaje nic innego jak pogratulować spełnienia w roli mamy i radości, jaką codziennie odczuwa aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata

2. Agnieszka Kotulanka zmagała się ze straszną chorobą. Ksiądz na pogrzebie powiedział "swój czyściec odbyła już za życia"

3. Dzieci znalazły w rzece dziwaczny przedmiot. Kiedy zorientowali się, czym jest, zamarli

Posypały się gratulacje

Zachwycająca swoją szczerością oraz zwyczajnością Joanna Koroniewska, również tym razem liczyć mogła na uznanie swoich obserwatorów. W komentarzach posypały się najlepsze życzenia dla pociechy aktorki. Zwrócono także uwagę na to, jak łatwo można dostrzec upływ czasu, patrząc na zdjęcia szybko dorastających dzieci. Janinie życzymy spełnienia wszystkich marzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edyta Górniak jest przeszczęśliwa. Gratulacje płyną z całej Polski, nikt nie miał pojęcia
  2. Papież podjął ostateczną decyzję. Sławoj Leszek Głódź musi pogodzić się z losem
  3. Nowa lista czerwonych i żółtych powiatów. Jest spore zaskoczenie
  4. Łukasz Szumowski powiedział właśnie, kiedy cała Polska może stać się czerwoną strefą
  5. Zamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i Polaków

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News