Joanna Koroniewska pokazała, co myśli o kobietach i związkach. Jej mąż nie będzie zadowolony

Joanna Koroniewska pokazała, co myśli o kobietach i związkach. Jej mąż nie będzie zadowolony Źródło: Instagram/Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska na dobre powróciła do świata show-biznesu. O aktorce coraz częściej robi się głośno, a jej aktywność w mediach społecznościowych bardzo wzrosła. W ostatnim czasie synowa Katarzyny Dowbor zdradziła, co myśli o związkach.

Joanna Koroniewska znów wzbudza zainteresowanie mediów. Dawna gwiazda serialu "M jak Miłość", a prywatnie żona Macieja Dowbora zapowiada rozwój swojej kariery zawodowej. Pojawiały się nawet spekulacje, że gwiazda ma zamiar ponownie zagrać Małgosię w popularnej produkcji TVP, jednak Joanna Koroniewska zdementowała te doniesienia.

Aktorka nie zamierza wracać do "M jak Miłość", ponieważ nigdy nie czuła związku z graną przez siebie postacią. W jednym z wywiadów przyznała otwarcie, że denerwowało ją utożsamianie jej osoby z serialową Małgosią. Gwiazda chce iść do przodu i dalej rozwijać swój aktorski potencjał. Jej profil na Instagramie staje się ostatnio coraz bardziej popularny.

Joanna Koroniewska na dobre powróciła do show-biznesu. Zdradziła, co myśli o kobietach i związkach

Na instagramowym profilu Joanny Koroniewskiej coraz częściej można zobaczyć profesjonalne sesje zdjęciowe. Fani przyznają, że czas działa na korzyść aktorki, która cały czas wygląda kwitnąco. Ostatnio Joanna Koroniewska zamieściła zdjęcie i opatrzyła je niezwykle wymownym komentarzem. Otwarcie powiedziała, co myśli na temat związku.

Na fotografii widać Koroniewską otoczoną przez wianuszek fotoreporterów. Gwiazda z radością pozuje do zdjęcia, a jej mąż Maciej Dowbor stoi z boku i przygląda się całej sytuacji.

- Na tym zdjęciu wychodzi na jaw cała prawda o związkach. Kobieta po prostu lubi i MUSI błyszczeć. A raczej POWINNA !!! A pamiętacie może jak parokrotnie powtarzałam, że nie jestem PRÓŻNA a tu taki zonk. No cóż, bo największa prawda o kobietach jest przecież taka, że KOBIETA zmienną jest - napisała Joanna Koroniewska na swoim profilu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mąż nie będzie zadowolony? Mina Macieja Dowbora mówi sama za siebie

Fani od razu zwrócili uwagę na minę Macieja Dowbora, który przygląda się z boku całej sytuacji. Jego mina mówi sama za siebie. Wyraźnie widać, że nie jest zachwycony zachowaniem swojej żony, która pozuje fotoreporterom. Fani jednak od razu zauważyli, że wpis ma raczej żartobliwy charakter:

- Hahahhaa mina męża jest bezcenna - komentowała jedna z internautek.

- To że ktoś dobrze wygląda i lubi się podobać nie znaczy że jest pusty czy próżny. SERIO - zauważyła inna osoba.

Oto zdjęcie Joanny Koroniewskiej, które wywołało ostatnio ogromne emocje:

Instagram/Joanna Koroniewska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. Królowa Elżbieta nienawidzi księżnej, chce się jej pozbyć. Doniesienia zagranicznej prasy o rodzinie królewskiej odbierają mowę
  4. Powiało chłodem. 16-letnia celebrytka stanowczo o tym, jak ubiera się 14-letnia Roksana Węgiel
  5. Zenek Martyniuk ma konflikt ze Sławomirem?! Król disco polo jednym zdaniem zrobił porządek
  6. Polsat przekazuje pilny apel polskiej policji. Chodzi o wasze zdrowie, a nawet życie

źródło: Instagram 

 

Następny artykuł