Dramat polskiej artystki. Prześladowca robi jej zdjęcia i wynajmuje bandytów

Dramat polskiej artystki. Prześladowca robi jej zdjęcia i wynajmuje bandytów

O tym, jak ciężkie jest życie z prześladowcą, który cały czas znajduje się gdzieś za plecami doskonale wie ta polska artystka. Stalker od dłuższego czasu nie daje jej spokoju.

Joanna Kondrat to wokalistka, którą spotkał w życiu duży problem. Artystka ma stalkera, który prześladuje ją od kwietnia ubiegłego roku, czyli od momentu, w którym wystąpiła na "Niebieskim koncercie" w warszawskim Och Teatrze. Ta sprawa bardzo źle na nią wpływa. Co szczególnie interesujące, "Niebieski koncert" jest dziełem, które stworzyła Joanna Kondrat, a opowiada ono o przemocy domowej. Niedługo po tym wydarzeniu, wokalistka zaczęła odbierać głuche telefony, a w internecie pojawiły się nienawistne komentarze pod jej adresem.

Joanna Kondrat walczy ze stalkerem

Stalker uaktywniał się szczególnie mocno w dniach, w których Kondrat miała jakieś wystąpienia publiczne - koncert lub wywiad. Sprawa była na tyle męcząca, że wokalistka postanowiła powiadomić policję. - Następnie doszły hakerskie „robaki” w telefonie i laptopie. A potem podsłuch w telefonie. Co się czuje? To boli, godzi w moje dobre imię. Ciężko pracuję na to, co mam. Każdy sukces w swoim życiu osiągnęłam rzetelną pracą. Ktoś stara się to zniszczyć. Boję się o swoje dziecko. W moim otoczeniu zaczęli pojawiać się wynajęci bandyci. Opłacani przez psychopatę pojawiają się na moich koncertach i w innych publicznych miejscach, w których bywam. Na przykład na festiwalach, na których jestem jurorem. Stalker przesyła mi zdjęcia z tych wydarzeń na dowód tego, że wie, gdzie aktualnie przebywam - mówiła na ten temat artystka. Co szczególnie szokujące, policja czterokrotnie odmówiła przyjęcia jej zeznań. Funkcjonariusze stwierdzili, że powinna spotkać się z psychologiem oraz, że "to tylko maile". Ostatecznie, jej sprawa utknęła w prokuraturze. Niedawno Kondrat trafiła do szpitala w stanie wycieńczenia. Najwidoczniej ta sytuacja odbija się na jej zdrowiu. Mamy nadzieję, że uda się w końcu rozwiązać jej trudną sprawę, zanim stalker zaszkodzi jej jeszcze bardziej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beatę Tyszkiewicz czeka trudny wybór. „Lekarze nie mają złudzeń”
  2. Sekret gwiazdy wychodzi na jaw. Ochroniarz nie zaprzecza, że jest ojcem jej dziecka
  3. Watykan nie chce Polaka. Już nie będziemy mieć swojego papieża
  4. Widzowie „M jak Miłość” załamani. Śmierć niszczy wszystko
  5. Kurdej-Szatan NAGO w łóżku. Mega seksowna poza aktorki
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News