Joanna Brodzik przeżywa rodzinny dramat. Nic już nie będzie takie samo

Joanna Brodzik przeżywa rodzinny dramat. Nic już nie będzie takie samo Źródło: Fot. YouTube / Magazyn Gala

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak są jedną z najbardziej znanych par aktorskich w Polsce. Chociaż w związku są od 2004 roku, plotki na temat poważnego kryzysu w ich relacji nie cichną. Wszystko wskazuje na to, że spekulacje dotyczące ich rodzinnego dramatu znalazły właśnie swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Życie aktorki bez wątpienia uległo właśnie nieodwracalnym zmianom.

Joanna Brodzik nigdy nie sformalizowała związku z Pawłem Wilczakiem. Najprawdopodobniej dlatego, że już raz była zamężna z innym aktorem, Bartłomiejem Świderskim. Mimo życia na "kocią łapę", para doczekała się dwójki dzieci - synów Jana i Franciszka, którzy są bliźniakami.

Joanna Brodzik została porzucona?

Podczas premiery filmu "Kler" fotoreporterzy zdołali uchwycić Pawła Wilczaka. Ku zdziwieniu wielu osób, u boku aktorka nie było jego dotychczasowej partnerki, Joanny. Co więcej, przyszedł on w towarzystwie innej kobiety. Do tej pory, aktor stronił od ścianek i blasku fleszy na celebryckich imprezach, a jeśli już pojawiał się na takich wydarzeniach, to tylko ze swoją ukochaną Joanną Brodzik. Czy to już koniec ich związku? Media nie mają wątpliwości, że tak właśnie jest. Według wielu portali brak Joanny przy boku Pawła Wilczaka jest potwierdzeniem krążących informacji o rozpadzie ich więzi. Jeden z tabloidów dotarł nawet do osoby z otoczenia pary, która zdradziła, że aktorzy spotykają się już tylko w sprawach dotyczących ich dzieci. Pogłoski na temat kryzysu w ich związku pojawiały się systematycznie co jakiś czas, jednak do tej pory nie znajdywały one pokrycia. Czy tym razem zdjęcie okaże się być prawdziwym dowodem na koniec miłości?

Przyczyna rozstania

Jako główny powód rozpadu związku aktorów podawana jest narastająca frustracja. Joanna Brodzik już od bardzo dawna dostawała o wiele więcej ofert pracy niż jej partner. Gdy propozycje ról dla aktorki pojawiały się jak grzyby po deszczu, jej partner pozostawał bez pracy. To z kolei budziło napięcie, gdyż Paweł Wilczak nie chciał już dłużej żyć w cieniu swojej żony, ani być traktowany jedynie jako dodatek do kariery swojej wybranki. Informator tabloidu donosi, że porzucona aktorka przeżywa rodzinny dramat i z trudem odnajduje się w roli samotnej matki. DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ Według informacji podanych przez media powodem kłótni między aktorami jest też podobno bardzo duży kredyt, a także wydatki związane z wysokimi opłatami wynikającymi z wyboru prywatnej szkoły dla ich synów. Kwestie finansowe wykończyły przecież już niejedną, zgraną pozornie parę. Nawet w środowisku show-biznesu. Paweł Wilczak niejednokrotnie podkreślał w wywiadach, że nie ma żony. Internauci zastanawiają się, czy oznacza to, że nie traktował poważnie związku z Joanną? Czy ich brak ślubu wynikał z braku pewności co do stałości ich uczucia?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogrom cierpienia ją przerasta. Katarzyna Dowbor nie ma już siły
  2. Ohydne, oburzające słowa wściekłego księdza. „Plaga ped*lstwa!”
  3. Oburzający atak na Magdę Gessler! „Stara, zwichrowana umysłowo debilka!”
Następny artykuł