Joanna Brodzik była przez lata była jedną z największych polskich gwiazd. Kiedy jednak aktorka urodziła dzieci, zdecydowała się na przerwę w doskonale zapowiadającej się karierze. Niestety w wielkim powrocie artystki na szczyt przeszkodziły jej duże problemy osobiste.

Brodzik zdobyła największą popularność dzięki tytułowej roli w serialu „Kasia i Tomek”. Na planie produkcji gwiazda poznała także swego życiowego partnera, Pawła Wilczaka, któremu urodziła dwóch synów – Janka oraz Franka.

Joanna Brodzik ma poważne problemy osobiste

Na czas wychowywania dzieci aktorka odsunęła się od świata krajowego show-biznesu. Jej powrotem do aktorstwa okazała się jednak główna rola w ekranizacji sagi „Nad rozlewiskiem”. Kiedy ona występowała, to Wilczak opiekował się synami, rezygnując z kolejnych ról.

W końcu aktor stwierdził jednak, że chciałby już wrócić przed kamerę i podobnie jak ukochana znów zacząć zarabiać na swym talencie. Ostatecznie okazało się jednak, że Brodzik nie zamierza już odmawiać producentom i chce w pełni poświęcić się pracy. To jednak nie spodobało się Wilczakowi oraz spowodowało niemały kryzys w relacji między partnerami.

Problemy w związku Brodzik i Wilczaka

– Paweł liczył na to, że teraz, kiedy on spędza na planie wiele godzin, a Joanna zakończyła pracę w serialu „Nad rozlewiskiem”, to ona więcej czasu poświęci domowi. Niestety, tak się nie dzieje – powiedziała osoba z otoczenia pary w rozmowie z „Na żywo”.

– Oddalili się od siebie. Pawła nie było nawet na urodzinach Joasi – dodał także informator.

ZOBACZ TAKŻE: 15-letnia córka Przybylskiej z chłopakiem i dzieckiem. Po sieci krąży zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie Kory z synem podbija sieć! Nigdy byście jej nie poznali

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne! Ustalono, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Kory

ZOBACZ TAKŻE: Czy pies może jeść karmę dla kota? Żeby nie zaszkodzić psu – koniecznie przeczytaj!

Joanna Brodzik
Fot. Instagram.com
Joanna Brodzik
Fot. Instagram/Joanna Brodzik

Czy lubisz Joannę Brodzik?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]


15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]