Joanna Brodzik poruszona śmiercią najbliższej osoby. Szczerze powiedziała, co czuje dzisiaj

Joanna Brodzik poruszona śmiercią najbliższej osoby. Szczerze powiedziała, co czuje dzisiaj Źródło: instagram/joanna_brodzik_official

Joanna Brodzik bardzo boleśnie przeżyła śmierć bliskiej jej sercu osoby. Długo nie mogła pogodzić się ze stratą, a gdy udało jej się pogodzić z zaistniałą sytuacją postanowiła opowiedzieć, jakie uczucia towarzyszą jej dziś .

Joanna Brodzik chętnie prezentuje swoje życie w mediach społecznościowych, gdzie stara się zdradzać nie tylko pozytywne jego aspekty, ale i mówić o nieco mniej przyjemnych sytuacjach, które w jakiś sposób ją dotknęły. Wiele lat temu straciła najbliższą osobę, a gdy zbliżała się kolejna rocznica śmierci zdecydowała się szczerze opowiedzieć o tym, co dziś czuje. Trudno powstrzymać łzy. 

Joanna Brodzik długo walczyła z żałobą. Szczerze wyznała, co teraz czuje 

Aktorka ma za sobą trudną przeszłość. Nigdy nie ukrywała, że przyszło jej wychowywać się bez ojca, a jednocześnie podkreślała, że w związku z tym od zawsze wzorem do naśladowania były dla niej silne i pewne siebie kobiety. Taka własnie była dla niej ukochana babcia Jadzia, z którą była szczególnie związana. Joanna Brodzik z dumą mówiła, że to właśnie jej zawdzięcza, to kim dzisiaj jest. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cienie przeszłości

Niestety, 10 lat temu aktorka musiała zmierzyć się z tragedią. Odeszła jej babcia, a ona bardzo boleśnie przeżyła całą sytuację. Wówczas postanowiła na jakiś czas odsunąć się w cień, by móc w spokoju przeżyć żałobę. Czas mijał, a aktorka coraz lepiej radziła sobie ze śmiercią najbliższej osoby. Kilka dni temu minęła 10. rocznica śmierci ukochanej babci, co zmotywowało Joannę do opublikowania poruszającego zdjęcia z seniorką na swoim Instagramie i opatrzenia go wzruszającym opisem. Aktorka zdecydowała się szczerze wyznać, co czuje po tylu latach od chwili jej śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta

2. Pierwsze podejrzenie zakażeniem koronawirusem w Polsce

- Moja Babcia Jadzia: posiadaczka szminek w każdej kieszeni, zawiadująca dworem Księżniczki Nataszy w ruinach w parku. Autorka tajnych racuszków smażonych w nocy. Moja Przyjaciółka, Powierniczka, krytyczny Widz i Ostoja. Dotknięcie Jej ręki było jak balsam. W dziesiąta rocznicę Jej odejścia, cześć Jej pamięci. Jest ze mną w każdej sekundzie. Babciu, Kocham Cię - napisała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Mięso na rosół kupujesz w supermarkecie? Robisz największy błąd, specjaliści załamują ręce
  4. Straszne, ministrant odebrał sobie życie. Mieszkańcy polskiej miejscowości nie mogą się pozbierać
  5. Sprawa jest załatwiana po cichu, nikt nie miał pojęcia. Wypłynęły nowe fakty o Agnieszce Woźniak-Starak  

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News