Brudziński ujawnił największą wadę Kaczyńskiego. Padniecie ze śmiechu

Brudziński ujawnił największą wadę Kaczyńskiego. Padniecie ze śmiechu Źródło: Fot. Flickr

Joachim Brudziński jest szefem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jest również najbliższym współpracownikiem prezesa PiS - Jarosława Kaczyńskiego, dzięki czemu posiada na jego temat bardzo dużą wiedzę. Częścią z tych informacji postanowił podzielić się z mediami. 

Joachim Brudziński w jednym z wywiadów opowiedział co nieco o pracy z Jarosławem Kaczyńskim. Dzięki szczerości mężczyzny możemy dowiedzieć się między innymi tego, jaką największą zaletą może pochwalić się najważniejszy prezes w Polsce, a także czym męczy swoich pracowników.

Joachim Brudziński w słowach uznania dla prezesa

Szef polskiego MSWiA najpierw opowiedział o tych "jasnych" stronach Kaczyńskiego. Przyznał, że niewątpliwie największą zaletą mężczyzny jest jego intelekt. W wywiadzie wrócił również pamięcią do czasów swojej młodości, kiedy to dopiero zaczynał patrzeć na prezesa z podziwem: - Dla mnie był to wtedy człowiek, który przede wszystkim w debacie telewizyjnej znokautował Adama Michnika - wspomina Brudziński. Najbliższy współpracownik prezesa opowiada również o tym, że wówczas rozpoczęło się tworzenie alternatywnej wizji Polski, która rozwścieczyła politycznych konkurentów i przez którą wiele środowisk nienawidzi Jarosława Kaczyńskiego do dziś: - Kaczyński dał ludziom szansę wyboru i to zapoczątkowało polityczną wściekliznę, która trwa do dziś (...) Już wtedy rozpoczęła się realizacja wizji Polski, którą rysowało środowisko skupione wokół Adama Michnika czy 'Gazety Wyborczej' przejętej przez środowisko Komitetów Obywatelskich, Jacka Kuronia, Tadeusza Mazowieckiego, obok była wizja Polski środowiska, które skupił wokół siebie Jarosław Kaczyński - twierdzi minister.
DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ

Wady wodza

Mimo tego, że szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji mówi o prezesie w samych superlatywach, znalazł również mały minus, który według niego najbardziej drażni ludzi pracujących z Kaczyńskim. Mężczyzna uważa, że największą wadą prezesa jest jego nadgorliwość: - Goni nas niemiłosiernie do roboty - poskarżył się Joachim Brudziński w jednym z wywiadów. Czy rzeczywiście jest to jego największa wada? Wielu osobom wydaje się, że cała wypowiedź najbliższego współpracownika prezesa PiS była wyreżyserowana. Internauci już teraz śmieją się z wypowiedzi Brudzińskiego - przede wszystkim ci, którzy nie są przychylni obecnej partii rządzącej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda wstrząśnięty nagłą śmiercią. „Obiecuję wędrować wyznaczonym przez Pana szlakiem”
  2. Polityk PiS naubliżał gwieździe Polsatu! Dziennikarka zmiażdżyła go w jednej chwili
  3. Trzy razy znalazła się na bruku. Zamachowska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
Następny artykuł