"Mam kochankę" Zaskakujący wpis pisowskiego ministra

"Mam kochankę" Zaskakujący wpis pisowskiego ministra Źródło: fot. wikimedia.org

Ostatni wpis polityka PiS na Twitterze wzbudził spore zainteresowanie. Po romansie posła Pięty wszyscy się tego spodziewali. Teraz Joachim Brudziński wyznaje prawdę i ośmiesza media.

Wpis pisowskiego ministra wzbudził niesamowite kontrowersje i pobudził spekulacje. Od głośnego romansu posła Stanisława Pięty, wszyscy politycy Prawa i Sprawiedliwości znaleźli się pod ostrzałem. Każdy z nich był prześwietlany pod względem potencjalnych kochanek. Na celowniku znalazł się między innymi Joachim Brudziński - człowiek bardzo bliski prezesowi partii, a także jego możliwy zastępca. Seksafera byłaby dla niego końcem politycznej kariery. Teraz sam zdecydował się wyznać prawdę o swojej niewierności względem żony, Arletty.

Joachim Brudziński bezpośrednio: "Mam kochankę"

- Nie ma to jak na 'bogato' rozpocząć dzień, właśnie dowiedziałem się, że mam kochankę w Poznaniu i tajną nieruchomość w Olsztynie. Żyć nie umierać. Chociaż co prawda trochę to 'obciachowe'. Kochanka w Poznaniu, a nie na Maderze, nieruchomość zamiast na Florydzie, to w Olsztynie - napisał Joachim Brudziński na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Wszyscy oczywiście odebrali szyderczą wypowiedź jako żart. Polityk PiS wyśmiał w ten sposób media, które próbują doszukać się afery w jego życiu. Joachim powinien być ostrożny - jego reputacja może być kluczowa w przypadku wyboru nowego prezesa PiS. Do tej pory bowiem najczęściej typuje się właśnie jego. Brudziński nie tylko musi mieć "czystą kartę" pod względem afer, ale również powinien uważać z okazywaniem zbyt dużych ambicji. - W partii zawsze był ustawiony radar na pierwiastek niezależności. Jak kogoś nie da się do końca kontrolować, to wylatuje. Zostają tylko mierni albo cynicy. Brudziński wybija się na tle pisowskiej miernoty. Jest o pół szczebla wyżej od innych - wyznał swego czasu Newsweekowi polityk PiS. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sensacyjna teoria podbija sieć. Dzięki temu PiS ma SFAŁSZOWAĆ wybory
  2. KATAKLIZM! Polacy odcięci od świata, trwa walka z czasem
  3. Przerażające. Jackowski przewidział III wojnę światową
  4. Znaleźli dziwnie spakowane worki. Zawartość wstrząsnęła wolontariuszy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News