Janusz Korwin-Mikke wywołał ostatnio kontrowersje swoim mocnym przemówieniem w Parlamencie Europejskim, podczas którego nazwał imigrantów korzystających z zasiłków „śmieciem ludzkim”. Teraz wypowiedział się na temat „europejskiego emiratu”.

Lider partii KORWiN uważa, że gdyby Arabowie przejęli rządy w Europie, to wróciłaby „jakaś normalność”. Chodzi o przywrócenie kary śmierci, likwidacja podatku VAT, CIT czy zakaz parad równości.

– Niestety w Polsce rządzą eurosocjaliści z Brukseli. Taka jest prawda. Aferzyści wszystkich krajów łączcie się. Tak to wszystko działa. Na budowie stadionu narodowego nakradli 200 mln zł, ale na budowie stadionu olimpijskiego w Londynie znacznie więcej. Ukradli gigantyczne pieniądze. To jest banda złodziei. Trzeba coś z tym zrobić. Inaczej przyjdą Arabowie, za 5, 7 lat powstanie pierwszy emirat arabski, nie tam kalifat – przekonuje Korwin-Mikke.

– Arabowie tupną nogą, powstanie emirat i będziemy zadowoleni. Zniknie podatek VAT, sprzeczny z Koranem, zniknie podatek CIT, sprzeczny z Koranem, mordercom będą odcinać głowy na drugi dzień, znikną z ulic te wszystkie parady miłości, równości, i czego tam jeszcze, a pani Grodzka sobie przypomni kim jest i ubierze spodnie. Krótko mówiąc, wróci jakaś normalność. Tylko czy my musimy czekać na muzułmanów, a sami nie możemy tego zmienić? – mówił Janusz Korwin-Mikke w Dąbrowie Górniczej.

– A poza tym sądzę, że Unia Europejska powinna być zniszczona – zakończył europoseł, który w ten sposób wieńczy każde swoje przemówienie na forum PE. Nawiązuje tym samym do Katona Starszego, rzymskiego mówcy, który każde wystąpienie w Senacie kończył zdaniem „A ponadto sądzę, że Kartagina powinna zostać zburzona”.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: dziennikzachodni.pl

...

Zobacz również