Janusz Korwin-Mikke znany większości jako autor kontrowersyjnych i często zaskakujących opinii, podzielił się swoim zdaniem na temat liderów partii funkcjonujących na polskiej scenie politycznej. Polityk stwierdził, że lepszym premierem od Beaty Szydło byłby nie kto inny jak Ryszard Petru.

Janusz Korwin-Mikke znowu zaskakuje. W rozmowie z jednym z portali, oświadczył, że lepszym premierem od Beaty Szydło z Prawa i Sprawiedliwości byłby lider Nowoczesnej, Ryszard Petru, czyli formacji, która w środowisku zwolenników KORWiN-y – delikatnie mówiąc – nie cieszy się zbyt dobrą opinią.

 – Dość długo obserwuję pana Petru, ładne kilka lat zanim został politykiem. Ma pomysły bardzo miałkie, idące w zasadzie w dobrym kierunku, ale bardzo niewyraźnie, a Polska potrzebuje zdecydowanych kroków, i obawiam się, że pan Petru nie jest na nie zdecydowany – powiedział Korwin-Mikke w rozmowie z wSensie.

Jak powiedział dalej, mimo wszystko z całą pewnością byłby o wiele lepszym premierem od Beaty Szydło, która – jak przekonuje – jest komunistką, którą należy szybko odsunąć od władzy.

https://www.youtube.com/watch?v=NugKzFuumvk

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: wsensie

...

Zobacz również