JKM: Papież Franciszek to wcielenie Lucyfera, jakimi sztuczkami usunął Benedykta XVI?

JKM: Papież Franciszek to wcielenie Lucyfera, jakimi sztuczkami usunął Benedykta XVI?

Janusz Korwin-Mikke wzbudził niemałe kontrowersje swoim najnowszymi komentarzami. Tym razem postanowił bowiem skrytykować postać papieża Franciszka w dość oryginalny sposób. Przy okazji nawiązał do wpadki posła Platformy Obywatelskiej, który wciągnął demona Belzebuba w święto Trzech Króli. 

Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego, za działaniami Franciszka może stać szatan. Polityk zastanawia się, czy diabeł miał wpływ na usunięcie Benedykta XVI, dzięki czemu Franciszek mógł zasiąść na papieskim tronie.

- Zawsze mówiłem, że w głowach ludzi postępowych siedzi Belzebub. Tak przy okazji: nie oglądam telewizji, a wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w Sieci przez dłuższą chwilę JŚw.Franciszka I Moim zdaniem to wcielenie Lucyfera; ten wzrok! Czasem ciarki przechodzą. Zawsze bałem się oo.Jezuitów... Warto spytać dzięki jakim piekielnym sztuczkom usunął On z Tronu JŚw.Benedykta XVI?!? - napisał.

Po kilku godzinach Korwin-Mikke zreflektował się i stwierdził, że papież Franciszek jest jednak... jeszcze gorszy od szatana.

- Eee, tam - macie się czym przejmować! JŚw.Franciszek I jest czymś ZNACZNIE gorszym, niż Księciem Piekieł: jest socjalistą. Jak to był napisał śp.Jan Wolfgang von Goethe: "Szatan jest cząstką tej siły, która Zła pragnąc, Dobro zawsze czyni". Socjalista odwrotnie: chce dobrze - a czyni zawsze Zło... [...] "Nie możemy oczekiwać od Amerykanów, że przeskoczą z kapitalizmu do Komunizmu - ale możemy pomagać ich wybranym przywódcom w dostarczaniu Amerykanom małych dawek socjalizmu aż nagle obudzą się by odkryć, że mają Komunizm".  - Sowiecki przywódca, Mikita Chruszczow - 1959 - dodaje polityk.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News