Kilka dni temu w sieci burzę rozpętał wpis Janusza Korwin-Mikkego o trzeciej wojnie światowej. Dziś Korwin podbija internet po raz kolejny.

Tym razem kontrowersje wywołał fragment wpisu Janusz Korwin Mikkego. Choć cały post był obroną polityka przed nazywaniem go m. in. rusofilem i antysemitą, to najwięcej emocji wywołał fragment pozornie nieznaczący i krótki, w którym zasugerował, że prezydent powinien przeprosić Rosjan za działalność Feliksa Dzierżyńskiego i Wieńczyslawa Mężyńskiego.

– Faktem jest, że jest to blog anty-polski (atakuję tak wielkich Polaków, jak śp.Feliks Dzierżyński czy śp.Wieńczyslaw Mężyński – choć przecież ci polscy patrioci tylu Ruskich wymordowali…).
Tak nawiasem: czy zamiast przepraszania za zbrodnię w Jedwabnem jakiś polski prezydent nie mógłby przeprosić Rosjan za działalność tych krwawych katów narodu rosyjskiego? – napisał prezes partii KORWiN.

Poniżej pełen wpis polityka

-Ludziom to naprawdę trudno dziś dogodzić! Jak piszę w Polsce blogi (na których m.in. prostuję co większe bzdury wygadywane o Rosji) – to jestem „agent Putina”. Jak dokładnie to samo piszę po rosyjsku na VK (tak, chcę tam mieć mirror – na wypadek, gdyby p.Marek Zuckerberg zamknął mi FB!) to nie jestem „agent Kaczyńskiego” tylko… też agent Putina!! Faktem jest, że jest to blog anty-polski (atakuję tak wielkich Polaków, jak śp.Feliks Dzierżyński czy śp.Wieńczyslaw Mężyński – choć przecież ci polscy patrioci tylu Ruskich wymordowali…). 

Tak nawiasem: czy zamiast przepraszania za zbrodnię w Jedwabnem jakiś polski prezydent nie mógłby przeprosić Rosjan za działalność tych krwawych katów narodu rosyjskiego?
Jest to też blog anty-semicki (atakuję tak wybitne postacie jak śp.Lejba Bronstein [ps.”Lew Trocki”] czy śp.Hirsz Apfelbaum [ps.”Grzegorz Zinowjew] – też mają na sumieniu kilkaset tysięcy trupów) – ale gdy pochwalę jakichś Żydów – np.śp.Miltona Friedmana czy śp.Alicję Rosenbaum [ps. „Ayn Rand”] to jestem pachołek żydowskiego kapitału. Atakuję na blogach przedstawicieli bratnich narodów, zwłaszcza Gruzinów: śp.Józefa W.Djougashviliego [ps.Józef Stalin] czy śp.Wawrzyniec Beria (tu „wybielam Hitlera”, pisząc, że Stalin – znów parę milionów trupów – wymordował więcej ludzi niż On) – ale jeśli „wybielam Stalina” pisząc, że śp.Włodzimierz Uljanow [ps.”Lenin”] był znacznie, znacznie gorszy (kilkadziesiąt milionów trupów) – to też źle. Jak wyjeżdżam do Czeczenii, to zmyślają, że przyjął mnie wystawną kolacją p.Ramzan Kadyrow (i to bardzo, bardzo źle) – ale gdy okazało się, że o żadnym przyjęciu nigdy nie było mowy – to jeszcze gorzej, bo znaczy nawet p.Kadyrow mnie nie ceni, bo nawet nie zauważył, że przyjechałem…
Zresztą zobaczcie sami, co pewien pachołek reżymu o mnie wypisuje:http://wpolityce.pl/…/309637-jkm-wkontaktie-czyli-to-chyba-…
Ja nie biorę pieniędzy od JE Włodzimierza Putina (ale po południu udzielę tu p.Putinowi głosu – jest polskie tłumaczenie – i radzę uważnie Go posłuchać!); do tych portali dokładam. A ile, pytam: od tego socjalistycznego reżymu dostaje portal „wPolityce”?
Biorę natomiast pieniądze z Unii Europejskiej – i to jest źle. Ale gdy Unię obsobaczam od ostatnich albo gdy Unia odbiera mi pieniądze za np. nazwanie Murzynów Murzynami – to jeszcze gorzej. Bo nawet ta wredna Unia mnie nie lubi… –
tłumaczył Janusz Korwin Mikke

...

Zobacz również