Twierdzi, że zrobiła zdjęcie Jezusowi. Fotografia jest niesamowita

Twierdzi, że zrobiła zdjęcie Jezusowi. Fotografia jest niesamowita Źródło: fot. pixabay.com/frostdusk

Jezus w historii naszego świata objawiał się już w wielu miejscach i pod różnymi postaciami. Tym razem jego wizerunek pojawił się na niebie.

Jezus wedle wierzących czasami pojawia się na ziemi, aby przekazać ludziom ważne informacje lub po prostu pokazać swe boskie oblicze. Wizerunku syna bożego doszukiwano się już w niezliczonych ilościach przypadków. Oczywiście nie mówimy o relikwiach typu całunu turyńskiego, lecz codziennych sytuacjach, w których ludzie dostrzegli twarz, lub całą sylwetkę Jezusa. W tym wypadku oczy świadków zwrócone były ku niebu.

Jezus ukazał się wiernym

Ludzie często mają tendencję do doszukiwania się znanych kształtów tam, gdzie w rzeczywistości ich nie ma. Jednak historia zna wiele przypadków objawień, w których ludzie stawali twarzą w twarz z postaciami biblijnymi. Zazwyczaj dotyczą one kilku osób, ale bywają również przypadki objawień zbiorowych.

Teraz do zaobserwowania niecodziennego zjawiska posłużył przypadek, a jego zdjęcie w błyskawicznym wręcz tempie obiegło cały Internet. Monica Aramayo nawet nie przypuszczała, że wywoła nim takie poruszenie.

Kobieta sfotografowała niebo nad argentyńskim miastem San Salvador de Jujuy, gdzie burzowe chmury, przez które prześwitywało słońce, przybrały kształt samego Jezusa w koronie cierniowej.

Kobieta zmieściła fotografię na swoim profilu facebookowym, gdzie w komentarzach internauci zaczęli wymieniać się spostrzeżeniami. Według niektórych widać na nim Jezusa w białej sutannie i koronie cierniowej, natomiast inni twierdzą, że sylwetka przypomina pomnik Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście wśród internautów nie zabrakło również osób, które uważają, że jest to jedynie zmyślna manipulacja, a sama postać została dodana w specjalnym programie. Jednak sama autorka zdjęcia zarzeka się, że w żaden sposób go nie zmieniała i nie poddawała żadnej obróbce.

 - Nie było żadnego Photoshopa, niczego nie zmieniłam. Zdjęcie jest darem natur! - czytamy.

Do podobnej sytuacji doszło też w marcu we Włoszech i podobnie jak i teraz zdjęcie ukazujące rzekomy wizerunek Jezusa stało się prawdziwym hitem, wywołując prawdziwą burzę wśród internautów. Nie powinno to raczej nikogo dziwić, ponieważ każdy temat nawiązujący do naszej religijności budzi kontrowersje.

jezus fot. twitter.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

 

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News