Jest skarga do KRRiT na "Roast Kuby Wojewódzkiego"

Jest skarga do KRRiT na "Roast Kuby Wojewódzkiego" Źródło: fot. youtube.com/tvnpl

W ubiegły wtorek wyemitowany specjalny odcinek show Kuby Wojewódzkiego pt. "Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego". Mimo, że program został ocenzurowany z najbardziej kontrowersyjnych żartów, do KRRiT wpłynęła skarga.

Roast Kuby Wojewódzkiego wywołał sporo kontrowersji za sprawą braku granicy w żartach jakie prawili jego uczestnicy pod adresem showmena, zaproszonych do udziału artystów (Antoni Syrek-Dąbrowski, Cezary Jurkiewicz, Michał Kempa, Sebastian Rejent, Abelard Giza, Anna Dereszowska, Dawid Podsiadło oraz Piotr Kędzierski) a także polskich celebrytów.

Najbardziej kontrowersyjnymi były te o chorobie Michała Figurskiego (dziennikarz miał wylew) oraz śmierci najpopularniejszego krytyka muzycznego Bogusława Kaczyńskiego.

Mimo, że "roast" polega właśnie na kontrowersyjnych żartach bez żadnych granic oraz mimo faktu, że wyemitowany na antenie TVN w późnych godzinach nocnych program został ocenzurowany z najbardziej kontrowersyjnych żartów, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga.

Teraz TVN musi udostępnić pełne nagranie do analizy KRRiT. Na razie nie wiadomo, jaka kara grozi stacji.

https://www.youtube.com/watch?v=uwzOraXAp_0

Roast Kuby Wojewódzkiego, mimo późnej pory emisji obejrzało 1,7 miliona widzów.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: wirtualne media
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News