Jest ostra odpowiedź Owsiaka na ignorowanie WOŚP przez TVP (video)

Jest ostra odpowiedź Owsiaka na ignorowanie WOŚP przez TVP (video) Źródło: fot. wikimedia / Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.pl / Mateusz Włodarczyk

Jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powoli zmierza ku końcowi, jednak emocje wciąż nie stygną - zarówna te pozytywne jak i negatywne. Przez większość dnia Telewizja Polska ignorowała fakt ogromnej zbiórki w całej Polsce - doczekało się to ostrej odpowiedzi prezesa WOŚP.

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiega już końca - wolontariuszom w całym kraju udało się zebrać (stan na godzinę 23.00) ponad 41 milionów złotych.

Jak informowaliśmy wcześniej, Telewizja Polska przez cały dzień nie informowała o ogólnopolskiej zbiórce charytatywnej dla seniorów i juniorów, poza kilkunasto sekundowym komunikatem na koniec głównego wydania Wiadomości TVP.

Fakt ten nie ubiegł uwadze Jerzemu Owsiakowi, który na wieczornej konferencji prasowej ostro odpowiedział prezesowi TVP, Jackowi Kurskiemu.

 - To nie jest po prostu piknik, który odbywa się ni stąd ni zowąd. Miliony Polaków biorą w tym udział, a dziesiątki tysięcy ludzi przygotowywało się do tego. Przygotowywali się do tego też bardzo młodzi ludzie. Więc Panie Jacku Kurski... to nie jest Pana prywatna telewizja. Ja za nią też płacę, a Pan nie pokazał tego czym żyła dzisiaj Polska. Nie jest Pan profesjonalistą. Szkoda! - powiedział Jerzy Owsiak.

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News