"Nie cofnę się, bo Polska się stacza". Owsiakowi puściły nerwy, przeklinał ze sceny Pol'and'Rock

"Nie cofnę się, bo Polska się stacza". Owsiakowi puściły nerwy, przeklinał ze sceny Pol'and'Rock Źródło: Wikimedia Commons/Ralf Lotys

Jerzy Owsiak poważnie się zdenerwował. Organizatorowi Pol'and'Rock festiwal w trakcie wystąpienia na koncercie kompletnie puściły wszelkie hamulce. Nie przebierał w słowach, wulgarnie wypowiedział się o obecnej sytuacji politycznej.

Jerzy Owsiak tradycyjnie na sam koniec swojego festiwalu wygłaszał swoje przemówienie z podziękowaniami, ale także z wieloma uwagami i swoimi przemyśleniami. Już w 2017 roku prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał z tego tytułu problemy, kiedy krzyczał, że "pie**oli polityków". Wtedy jednak to był mały incydent, teraz wypłynął z niego prawdziwy potok wulgaryzmów.

Jerzy Owsiak nie wytrzymał. Puściły mu nerwy, przeklinał ze sceny

W tym roku 65-latek może mieć poważne kłopoty, bo naprawdę nie przebierał w słowach. Krytykował polityków w swojej naprawdę ostrej mowie pożegnalnej.

- Czemu nie karzecie polityków, którzy zapie***lają samolotami za moje, ku**a, pieniądze? - mówił Jurzy Owsiak, nawiązując do ostatnich lotów Marka Kuchcińskiego.

- Nie ma na to zgody. Możecie mnie zabić na tej barykadzie. Możecie mi strzelić w łeb, ale nie cofnę się, bo Polska się stacza - zapowiadał prezes WOŚP.

Jerzy Owsiak nawet nie myślał o tym, żeby się opamiętać "nie zamkniecie mi mordy"

Organizator festiwalu apelował, aby potem uczestnicy koncertów stawali w jego obronie w sądzie. Jednak nie przerywał wiązanki, posyłanej prosto do polskich polityków. Ponadto prosił, aby korzystać z obywatelskiego prawa do oddania głosu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! To wy trwonicie moje pieniądze. Zabieracie Westerplatte. Ku**a, po co?! Odpie***lcie się od Westerplatte! Wsadzicie mnie za to do pierdla? To znajdę tam kumpli i rozsadzimy to od środka - kontynuował Owsiak.

- A wy ku**a ile wywalacie pieniędzy na loty? 176 mln zł na służbę zdrowia. Stoimy w kolejkach do służby zdrowia. Pacjenci onkologiczni nie mają się jak leczyć. To co wy ku**a do nas macie? [...] Sorry, jeśli kogoś uraziłem. Ale się ku**a wylewa z człowieka - zakończył organizator.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Dzięki internautom odnalazła zaginionego psa. Ich spotkanie po 2 latach rozłąki wyciska łzy z oczu
  4. Maja Sablewska pozuje w staniku na polu. Według fanów to już jest żenada
  5. Andrzej planował ślub marzeń. Wesele szybko zamieniło się w koszmar
  6. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli

Źródło: Gazeta

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News