brzęczek(1)
screen youtube.com/TVP Sport
Karol Zaborowski - 15 Października 2018

Jerzy Brzęczek wyleci na bruk? Albo oszalał, albo się nie nadaje

Robert Lewandowski bez wątpienia nie ma teraz najlepszego nastroju. Wszystko przez wczorajszy mecz, który, delikatnie mówiąc, nie należał do udanych. Czyżby to był koniec Jerzego Brzęczka?

Robert Lewandowski, podobne jak reszta naszej reprezentacji, nie spisał się podczas meczu przeciwko Włochom. Jeszcze podczas rozgrywki w Internecie aż zaroiło się od komentarzy rozzłoszczonych kibiców. Nie da się ukryć, że to, co zobaczyli na ekranach swoich telewizorów, dalekie było od dobrej gry. Widać było już na pierwszy rzut oka, że naszym znacznie gorzej grało się w nowym ustawieniu taktycznym. Dodatkowo fatalne decyzje Brzęczka dotyczące zmian podczas meczu sprawiły, że teraz selekcjoner pozostaje w silnym konflikcie z kapitanem swojej drużyny.

Robert Lewandowski jest wściekły

Kapitan reprezentacji Polski w wywiadzie po meczu stwierdził, że najnowsze ustawienia wprowadzone przez trenera nie są najlepsze dla drużyny. Brak skrzydłowych utrudnia grę naszym zawodnikom, którzy nie mogą się odnaleźć w nowym systemie. Co więcej, Brzęczek w meczu z Włochami postawił na zawodników, którzy nie mają teraz najlepszej passy, jeżeli chodzi o mecze w naszej reprezentacji. Wielu kibiców ma mu za złe, że nie zdecydował się na wprowadzenie do gry Piątka, gdy wszyscy widzą, że Milik standardowo ma problem z trafieniem w światło bramki. Pretensje wobec trenera ma również sam Lewandowski, który nie kryje się ze swoim zdaniem. Jednak to, co wywołało największy szok to odpowiedź Brzęczka na jedno z pytań dziennikarzy. Dotyczyło ono oczywiście ustawienia drużyny i tego, że sam Lewandowski stwierdził, że się ono zwyczajnie nie sprawdziło. W tym momencie trener naszej kadry dał się zdecydowanie ponieść emocjom. - Nie chciałbym takiej sytuacji, żebyśmy mówili, co powiedzieli piłkarze. Oni są od tego, żeby realizować zadania. W pewnym momencie są tymi, którzy decydują na boisku. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że w tym systemie mamy problem. Jeśli jednak na coś się decydujemy, to nie należy szukać wymówek. Jeżeli ktoś w danej sytuacji niedokładnie zagra piłkę lub ją źle przyjmie, będzie to nieskuteczne niezależnie od systemu. Wszystko zaczyna się od błędów indywidualnych i wyszkolenia. To ma wpływ na to, co się dzieje. Proponuję piłkarzom, żeby najpierw patrzyli na boisko - stwierdził Brzęczek. Te słowa bez wątpienia nie pomogą mu w zjednaniu sobie sympatii zarówno zawodników, jak i naszych kibiców. Co gorsza, przez eksperymenty wprowadzane przez trenera, nasz kapitan całkowicie stracił zapał do dalszej gry. W swoich wypowiedziach porównuje Ligę Narodów do meczów towarzyskich. - Liga Narodów? Do dzisiaj nie wiem o co w tym chodzi, nie są to też dla mnie mecze o coś. Ale punkty za te spotkania mają znaczenie, bo dzięki dobremu miejscu w rankingu jesteśmy losowani z pierwszego koszyka i możemy wylosować w eliminacjach Euro teoretycznie łatwiejsze drużyny - stwierdził Robert Lewandowski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
BananaNie wyrzucaj TEGO! Może ci się przydać...Czytaj dalej

Brzęczek jest skończony jako trener?

Warto zaznaczyć, że jest to dopiero 4 spotkanie naszej reprezentacji po zmianie selekcjonera. Według wielu kibiców Brzęczek w tym momencie zaprzepaszcza wszystko to, co zbudował przez lata Nawałka. Ciężko nie odnieść podobnego wrażenia, jeżeli chodzi o podejście zawodników. W tym momencie trener Brzęczek znalazł się przez swoje absolutnie nietrafione decyzje między młotem a kowadłem. Dodatkowo sam sobie strzela jeszcze w stopę, kiedy krytykuje swoich zawodników na oczach milionów kibiców. W ten sposób jego kariera może zostać bardzo szybko i brutalnie przerwana. [category-link]ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znaki zodiaku i zakupoholizm. To dotyczy również ciebie?
  2. Spróbuj się nie śmiać. Przezabawne zdjęcia zwierzaków podczas kąpieli
  3. Zdradzono jaki naprawdę jest Roznerski. Fani będą w szoku
  4. „Kogoś poj***ło!”. Fala oburzenia po Familiadzie
  5. Wojciechowska długo ich ukrywała. Właśnie pokazała jak wyglądają
szewinska_z_synemPolskie gwiazdy sportu, których już z nami nie ma [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: tvp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News