Cordell Broadu, a raczej jego wartość transferowa szacowana była na 40 milionów dolarów. To 20-letni syn Snoop Dogga, który w ostatnim czasie wyrasta na gwiazdę show-biznesu.

Jeszcze niedawno, Cordell, był wielką gwiazdą sportu na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Chłopak miał duże zadatki na profesjonalnego futbolistę, jego wartość transferową wyceniano na 40 milionów dolarów. Niestety, wielkie sumy nie przekonały chłopaka, rok temu porzucił sport i zrezygnował z bycia w drużynie.

 – Grałem, bo myślałem, że to jedyny sposób, żeby zasłużyć na miłość ojca i żeby był częścią mojego życia. Zajęło mi 12 lat, żeby zrozumieć, że on kocha mnie jako człowieka, a nie sportowca. – pisze w mediach społecznościowych.

Cordell teraz próbuje swoich sił w modelingu, a nawet ma już podpisany kontrakt z jedną z agencji, a mianowicie Wilhelmina Models. Dostał także propozycję zaprojektowania sportowej bielizny dla firmy PSD Underwear.

 – Jest kreatywnym chłopakiem, który jest młody i głodny – tymi słowami przedstawiciel firmy uzasadnia swój wybór.

Poza modelingiem syn Snoop Dogga próbuje także swoich sił w rapie. Jak myślicie, czy będzie miał szanse zostać gwiazdą na miarę ojca? Wszystko okaże się z czasem.

...

Zobacz również

twitter/mixedchicks
twitter/chynab
twitter/officialbck
twitter/billboardhiphop
twitter/booth