Ta sytuacja wzburzyła całe Stany Zjednoczone. 23-latek wolał zostawić swoją ukochaną, by ta płonęła żywcem, zamiast ją uratować. Kiedy kobieta umierała w męczarniach, ten jak gdyby nigdy nic zamówił taksówkę i odjechał w siną dal.

Zdarzenie miało miejsce na Brooklynie, gdzie 23-letni Sajed Ahmad rozbijał się swoim drogim Infiniti 35G z ukochaną Harleen Grewal. 25-latka była po uszy zakochana w muzułmaninie, który niestety opuścił ją w najważniejszym momencie.

Wcześniej Ahmad nie popisał się rozwagą – kiedy prowadził samochód, wielokrotnie przekraczał prędkość, na dodatek nie miał prawa jazdy. W pewnym momencie doprowadził do wypadku. Jego auto w kilka chwil stanęło w płomieniach. 23-latek pospiesznie z niego wysiadł i zaczął uciekać. Wewnątrz wozu została jednak 25-letnia Grewal. Kobieta była zakleszczona w zgniecionym wozie i nie mogła się wydostać. Kiedy ogień zaczął trawić jej ciało, Ahmad zamawiał taksówkę.

Widać to na nagraniu, które jeden z kierowców nakręcił komórką. W tle można zobaczyć płonące Infiniti i 23-latka pędzącego do żółtej taksówki. Mężczyzna miał poparzone ramiona, więc czym prędzej udał się do szpitala. Nawet nie próbował pomóc ukochanej, która konała w męczarniach.

Ahmada w końcu dopadła jednak policja. Mężczyzna został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci, nieudzielenie Grewal pomocy, bezprawną jazdę autem oraz przekroczenie prędkości.

https://www.youtube.com/watch?v=xiqBT64Bvuw

źródło: youtube.com

Kosmiczna sonda popełniła samobójstwo - przedtem wykonała NIESAMOWITE zdjęcia!


Czy UFO istnieje naprawdę? Wstrząsające relacje świadków [ZOBACZ!]

Zobacz również