Jedna z najważniejszych aktorek Hollywood żyje w trójkącie. "To układ całkowicie otwarty"

Jedna z najważniejszych aktorek Hollywood żyje w trójkącie. "To układ całkowicie otwarty"

To największy skandal ostatnich miesięcy. Znana aktorka z wielkich hollywoodzkich produkcji nie ukrywa, że żyje w związku z dwoma mężczyznami. Jest to niewątpliwym szokiem dla jej konserwatywnej rodziny. 

Tilda Swinton znana przede wszystkim z filmu "Na samym dnie", za który otrzymała nominację do Oscara, przyciąga nie mniejszą uwagę swoim talentem aktorskim, co nieszablonowym i kontrowersyjnym życiem z dwoma mężczyznami. Pierwszy – starszy od niej o 20 lat jest ojcem jej dzieci i pewnego rodzaju "głową" rodziny, drugi o 18 lat młodszy nowozelandzki malarz, jak łatwo się domyślić – kochankiem. Jak zaznacza aktorka jest to układ całkowicie otwarty, przejrzysty, pozbawiony cienia hipokryzji. Partnerzy Swinton przyjaźnią się ze sobą, nie są o siebie zazdrośni, a nawet spędzają czas wspólnie - w kinie lub w restauracji. - Każdy z mężczyzn pełni w moim życiu inną rolę, więc nie muszą być o siebie zazdrośni – mówi Tilda Swinton o swoim życiu w trójkącie. - W trójkę podróżujemy po świecie. Wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną - dodaje.

Konwerwatywna rodzina

Swinton pochodzi z konserwatywnej, szlacheckiej rodziny. Wychowała się pod opieką nianiek, a edukację zakończyła w elitarnej szkole West Heath Girls’ Scholl. Jej rodzice chcieli, aby Tilda Swinton odebrała jak najlepsze wykształcenie, nauczyła się manier, poznała męża - najlepiej o arystokratycznym rodowodzie. Miała ona jednak inne plany. Tilda wyjechała na wolontariat do Afryki, a nawet wstąpiła do Partii Komunistycznej. Był to szok dla konserwatywnej rodziny. Podczas studiów zainteresowała się aktorstwem i stało się to jej całym życiem. - Wiedziałam, że rozczaruję rodziców, ale nie mogłam pozwolić, aby o moim losie zdecydowało urodzenie. Dałam sobie prawo, by być sobą - przyznaje Tilda Swinton.

Kariera aktorki

Swinton zagrała m.in. z Leonardo DiCaprio w "Niebiańskiej plaży" i obok Toma Cruise'a i Kurta Russella w "Vanilla Sky". Największy jak dotąd sukces odniosła w filmie "Na samym dnie", za który otrzymała nominację do Oscara. Tilda Swinton wczoraj obchodziła swoje 57 urodziny. Źródło: natemat.pl, polki.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News