To największy skandal ostatnich miesięcy. Znana aktorka z wielkich hollywoodzkich produkcji nie ukrywa, że żyje w związku z dwoma mężczyznami. Jest to niewątpliwym szokiem dla jej konserwatywnej rodziny. 

Tilda Swinton znana przede wszystkim z filmu „Na samym dnie”, za który otrzymała nominację do Oscara, przyciąga nie mniejszą uwagę swoim talentem aktorskim, co nieszablonowym i kontrowersyjnym życiem z dwoma mężczyznami.

Pierwszy – starszy od niej o 20 lat jest ojcem jej dzieci i pewnego rodzaju „głową” rodziny, drugi o 18 lat młodszy nowozelandzki malarz, jak łatwo się domyślić – kochankiem.

Jak zaznacza aktorka jest to układ całkowicie otwarty, przejrzysty, pozbawiony cienia hipokryzji. Partnerzy Swinton przyjaźnią się ze sobą, nie są o siebie zazdrośni, a nawet spędzają czas wspólnie – w kinie lub w restauracji.

Każdy z mężczyzn pełni w moim życiu inną rolę, więc nie muszą być o siebie zazdrośni – mówi Tilda Swinton o swoim życiu w trójkącie.

W trójkę podróżujemy po świecie. Wszyscy jesteśmy jedną, wielką rodziną – dodaje.

Konwerwatywna rodzina

Swinton pochodzi z konserwatywnej, szlacheckiej rodziny. Wychowała się pod opieką nianiek, a edukację zakończyła w elitarnej szkole West Heath Girls’ Scholl. Jej rodzice chcieli, aby Tilda Swinton odebrała jak najlepsze wykształcenie, nauczyła się manier, poznała męża – najlepiej o arystokratycznym rodowodzie. Miała ona jednak inne plany.

Tilda wyjechała na wolontariat do Afryki, a nawet wstąpiła do Partii Komunistycznej. Był to szok dla konserwatywnej rodziny. Podczas studiów zainteresowała się aktorstwem i stało się to jej całym życiem.

Wiedziałam, że rozczaruję rodziców, ale nie mogłam pozwolić, aby o moim losie zdecydowało urodzenie. Dałam sobie prawo, by być sobą – przyznaje Tilda Swinton.

Kariera aktorki

Swinton zagrała m.in. z Leonardo DiCaprio w „Niebiańskiej plaży” i obok Toma Cruise’a i Kurta Russella w „Vanilla Sky”. Największy jak dotąd sukces odniosła w filmie „Na samym dnie”, za który otrzymała nominację do Oscara.

Tilda Swinton wczoraj obchodziła swoje 57 urodziny.

Źródło: natemat.pl, polki.pl

...

Zobacz również