Jean-Claude Juncker trafił do szpitala. Poważny zabieg nie mógł czekać

Jean-Claude Juncker trafił do szpitala. Poważny zabieg nie mógł czekać Źródło: en.kremlin.ru

Jean-Claude Juncker w trybie natychmiastowym trafił do szpitala. Wizyta w placówce medycznej nie mogła być dłużej odwlekana - wiadomo już, że Przewodniczący Komisji Europejskiej będzie operowany. Już wcześniej zaobserwowano jego pogarszający się stan zdrowia.

Jean-Claude Juncker nie jest w dobrej kondycji zdrowotnej. Znany polityk musiał stawić się w szpitalu, a co gorsza będzie operowany. Ten poważny zabieg komplikuje mu nie tylko wypoczynek, ale też przyszłotygodniowe ważne plany.

Jean-Claude Juncker przejdzie poważny zabieg na stole operacyjnym

Przewodniczący Komisji Europejskiej w końcu znalazł chwilę by wypocząć i uwolnić głowę od politycznych problemów. Długo nie zaznał relaksu, bowiem musiał natychmiast zostać operowany.

- Jean-Claude Juncker musiał skrócić wakacje w Austrii z powodów medycznych. Został on zabrany do Luksemburga, gdzie przejdzie pilną cholecystektomię - obwieściły służby prasowe Komisji Europejskiej

Cholecystektomia brzmi bardzo poważnie, jednak to nic innego jak usunięcie pęcherzyka żółciowego. Taki zabieg wykonuje się najczęściej przy zaawansowanej kamicy pęcherzyka żółciowego i powikłaniach zapalnych dróg żółciowych. Mimo, że jest to poważny zabieg, to rehabilitacja przebiega dosyć szybko.

W ostatnich miesiącach pojawiły się pogłoski o bardzo złym stanie zdrowia Junckera

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

64-letni przewodniczący Komisji Europejskiej w przyszłym tygodniu miał wziąć udział szczycie przywódców państw grupy G-7 we francuskim Biarritz. Po operacji jego obecność będzie niemożliwa, musi spędzić jeszcze kilka dni w szpitalu. Już od lata zeszłego roku spekuluje się o poważnych zdrowotnych problemach Jean-Claude'a Junckera. Głośno było o wydarzeniu z lipca 2018 roku, kiedy na szczycie państw NATO Juncker mocno się zataczał, nie wyglądał najlepiej i musiał być podtrzymywany przez kilka osób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy myśleli, że ten pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się zupełnie inna

2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

Mówiono wtedy między innymi o spożyciu dużej ilości alkoholu, lecz zespół prasowy i sam Juncker zdementowali te pogłoski. Powodem takiego samopoczucia miał być mocny atak rwy kulszowej. Od kilku miesięcy wyraźnie też widać, że ma problemy z chodzeniem. Jean-Claude Juncker przyznał się też, że czasami odczuwa ból z powodu poważnych obrażeń, odniesionych w wypadku samochodowym 30 lat temu.

Jean-Claude Juncker ustępuje ze swojego stanowiska 31 października tego roku. Ma go zastąpić Ursula von der Leyen, pierwsza kobieta na tym stanowisku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  3. Adoptował szczeniaka. To, co robi z nim, gdy przynosi go do domu, doprowadza do łez
  4. Krzysztof Jackowski zaniepokojony popularnym produktem ze sklepu. "To nie jedzenie, to mina przeciwpiechotna"
  5. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

Źródło: Na Temat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News