Jaś Kapela, poeta, pisarz, człowiek raczej lewicy, ponownie rozgrzał internet publikując w sieci kontrowersyjny film o tytule „Nadchodzi fala białoskórych Słowian”.

Film ma mieć wydźwięk satyryczny. Autor parodiuje stereotypowego dresiarza, a dla wzmocnienia efektu prezentuje łańcuch, wątłą posturę, figury Matki Boskiej, godło oraz flagę Polski. Drwi również formułując zdania i artykułując słowa jak stereotypowy przygłup. W tle przez cały czas gra „Rota”.

„Wiersz ten dedykuje wszystkim uchodźcom i imigrantom. Nadchodzi fala białoskórych Słowian, nielegalnych katolików pochodzenia polskiego. O nie, oni już tu są!” – zaczyna Kapela.

„Pier#oleni Polacy z Polski. Dlaczego nikt nie mówi, że najwięcej przestępstw w tym kraju popełniają białoskórzy chrześcijanie pochodzenia polskiego oraz że to katolicy, czarna mafia, dorwała się do żłobu i nie pozwala na ujawnienie prawdy.” – kontynuuje.

„Won do siebie Polacy, wracajcie na bagna dalej gwałcić bociany. Słyszałem nawet o jednym takim co chciał wydymać orła białego, widocznie ma małego. Kolejni zboczeńcy. Nie zdziwię się jak którego dnia zabraknie nawet cebuli”. – dodaje Kapela.

Póki co film zbiera zarówno pozytywne jak i negatywne opinie, choć obecnie dominują już komentarze osób, którym materiał się nie spodobał.

„Na początku myślałem, że to trollujący down, ale potem zobaczyłem czyj film.” – pisze jeden z internautów.

https://www.youtube.com/watch?v=jl-Qu0xsayM&feature=youtu.be

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również

Zobacz również