Jarosław Kret BŁAGAŁ na kolanach Tadlę o wybaczenie. Dziennikarka go publicznie upokorzyła

Jarosław Kret BŁAGAŁ na kolanach Tadlę o wybaczenie. Dziennikarka go publicznie upokorzyła Źródło: źrodło: youtube.com/pudelek

Jarosław Kret, znany prezenter, a także jedna z bardziej rozpoznawanych osobistości telewizyjnej znalazł się w potrzasku swoich własnych uczuć! Beata Tadla nie chce już wracać do Kreta, który nie poprzestaje na próbach odzyskania ukochanej.

Jarosław Kret związany z piękną gwiazdą telewizji był przez 5. lat. Para niejednokrotnie pojawiała się wspólnie na imprezach, a nawet miała wspólnie wystartować w „Tańcu z Gwiazdami". Bańka, w której byli zakochani, pękła w maju tego roku. Jak podają znajomi pary - Kret wcale nie zamierza się z tym pogodzić!

Jarosław Kret i Beata Tadla: Piękny związek, emocjonalne rozstanie

Para, uważana była za jedną z bardziej medialnych w polskim show-biznesie. Zakochani, nie raz deklarowali swoje gorące uczucia na łamach pierwszych stron gazet i portali plotkarskich. Znajomi mówili, że Jarosław Kret miał także proponować partnerce małżeństwo, ta jednak odmawiała. Wszystko zaczęło się od niefortunnej w skutkach jak się miało okazać wypowiedzi pogodynka, z początku tego roku. - Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie - mówił Kret. Jak się okazało, Tadla nie była zachwycona faktem, że Kret opowiada o szczegółach ich intymnego życia mediom. Reakcja na wypowiedź internautów i znajomych pary ponoć także były elementem, który przelał czarę goryczy i Tadla zdecydowała się zakończyć trwającą od 2013 roku relację.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy odzyska ukochaną?

Jak mówią znajomi Kreta, mężczyzna nadal kocha Tadlę i wysyła do niej regularnie listy, w których nie brakuje miłosnych wyznań, przeprosin, a także propozycji powrotu do związku. Dziennikarka potwierdziła, że notorycznie dostaje korespondencje od byłego chłopaka, ale „nie zamierza popełniać błędów młodości” i czytać tego, co ma jej do napisania. Zrozpaczony prezenter z powodu problemów sercowych planował wyjechać do Stanów Zjednoczonych w celu „zaczęcia wszystkiego na nowo". Ponoć ostatnio zdecydował się na bardzo odważny i jak się miało okazać, opłakany w skutkach gest. Jak powiedział Super Ekspresowi jeden z pracowników telewizji Nova Tv, w której obecnie pracuje prezenterka: - Wszyscy byliśmy w szoku. Jarek nagle wszedł do newsroomu, klęknął przed Beatą, chwycił ją za ramię i błagalnym głosem poprosił, aby przeczytała list od niego. Beata się wściekła, powiedziała, żeby przestał robić szopki, bo to zaczyna być niesmaczne! - mówi informator. Beata Tadla, poproszona o reakcje na zachowanie byłego komentarza powiedziała zażenowana krótko: "Nie będę komentować ani tego, ani innych zdarzeń z udziałem Jarosława Kreta". Jarosław Kret natomiast odmówił komentarza w sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rząd niszczy twórców Kleru! Muszą zapłacić fortunę
  2. Średnia pensja krajowa to mit. Szokujące wyniki raportu
  3. Co na to Magda Gessler? Jej córka pokazała się milionom widzów bez majtek
Następny artykuł