Kaczyński ZNOWU w szpitalu! Prezes PiS PILNIE operowany

Kaczyński ZNOWU w szpitalu! Prezes PiS PILNIE operowany

Wszyscy myśleliśmy, że o zdrowie prezesa nie będziemy musieli się już dłużej martwić. Jednak, jak donosi Super Express, Jarosław Kaczyński wraca do szpitala! Choć politycy partii zapewniają, że prezes ma nad wszystkim kontrolę, to z jego zdrowiem jest obecnie coraz gorzej.

Prawie 40-dniowy pobyt prezesa PiS w szpitalu dał się we znaki wszystkim. Polityka krajowa nie może być prowadzona bez prezesa, który jednak nie był w stanie sprawować swojej funkcji ze szpitalnego łóżka. Po pobycie w szpitalu Jarosław Kaczyński przebywał w swoim domu na warszawskim Żoliborzu, gdzie odpoczywał. Miały go czekać długotrwałe rehabilitacje i rekonwalescencja, a jego stan codziennie sprawdzała pielęgniarka, która przyjeżdżała do posiadłości.

Prezes Jarosław Kaczyński OPEROWANY!

Kilka dni temu donosiliśmy o nagłym wieczornym wyjeździe Kaczyńskiego do lekarza, jednak nie miał on związku z chorym kolanem. Kaczyńskiego męczyła silna alergia. Teraz jednak to właśnie kolano ma być powodem decyzji o przewiezieniu do szpitala. Jak podaje SE, prezes czeka na operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. A ta może się odbyć już niedługo, w lipcu! Wcześniej nie można było do niej dopuścić, ze względu na stan zapalny i infekcję w chorym kolanie. Oficjalna data nie jest podana mediom, co wzburza wyborców. - Dla mnie absurdalna jest polityka informacyjna PIS wobec najważniejszej osoby w państwie. Przecież naczelnik ciągnie za wszystkie sznurki w partii i w państwie. Kręcimy wszystkimi korbkami państwa. Bez niego w takiej sytuacji państwo będzie dysfunkcyjne. Bez niego premier, ministrowie urzędnicy, prezesi SSP, itd., nie będą mogli podjąć ważnych i mniej ważnych decyzji. Dlatego opinia publiczna, a zwłaszcza zwolennicy "dobrej zmiany" winni być informowani o tym co się dzieje. Czy naczelnik wyjdzie z tego. Czy to tylko rutynowa wizyta poszpitalna czy tez nawrót choroby? To ważne bo w obecnej sytuacji politycznej naczelnik tak mocno uzależnił od siebie państwo i władzę, że bez niego to runie. - pisze jeden z internautów. Nie ma pewności, czy chore kolano nie pozostaje przykrywką dla poważniejszych problemów ze zdrowiem prezesa. Będzie on pilnie operowany. W przeciwieństwie do niego, większość Polaków na zabieg czekać musi miesiącami a nawet latami. Szybki termin operacji jest jednym z argumentów, który wskazywać może na poważniejszy stan zdrowia Kaczyńskiego, niż tylko chore kolano. Sam Kaczyński miał zamiar jak najszybciej wrócić do polityki. W minioną środę pojawił się w Sejmie na posiedzeniu klubu, tuż przed głosowaniem o nowelizacji ustawy o IPN. Właśnie tam posłom swojej partii zalecił jak najszybsze prace nad tą sprawą. Sam jednak na głosowaniu się nie pojawił. Dlaczego? Czyżby stan prezesa był gorszy, niż wszyscy przypuszczali? Częste pobyty prezesa PiS w szpitalu niepokoją wszystkich Polaków, bo choć oficjalnie mówi się o problemie z kolanem, to coraz częściej słychać głosy o dużo poważniejszych dolegliwościach. Nieoficjalnie mówi się o raku trzustki, co byłoby poważnym problemem dla całej polityki w kraju. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamach na redakcję słynnej gazety. Są ofiary śmiertelne
  2. Z Szydło śmieje się cały Sejm. Największe upokorzenie byłej premier
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News