Z Kaczyńskim znowu źle?! Prezes zniknął, wysłał tylko list

Z Kaczyńskim znowu źle?! Prezes zniknął, wysłał tylko list

Jarosław Kaczyński ze względów zdrowotnych w tym roku opuścił wiele ważnych spotkań. Teraz prezes ponownie zniknął i nikt nie wie, co się z nim dzieje.

Jarosław Kaczyński w tym roku zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które na dłuższy czas wykluczyły go z działań politycznych. Najpierw rozłożył go ostry i nagły atak alergii, przez którą opuścił jedno ze spotkań z wyborcami. Następnie prezes PiS na ponad miesiąc wylądował w szpitalu z powodu problemów z kolanem. Jakiś czas temu prezes PiS, który jest pracoholikiem, postanowił przedłużyć sobie urlop, co spotkało się z powszechnym zdziwieniem. Tak długa nieobecność bardzo osłabiła PiS, który wciąż nie może się pozbierać po tym wszystkim. Właśnie okazało się, że prezes PiS ponownie zniknął i nikt nie wie, co się z nim teraz dzieje.

Jarosław Kaczyński zniknął, przesłał jedynie list

Obchody związane z rocznicą Porozumień Sierpniowych są bardzo ważnym wydarzeniem. Jarosław Kaczyński zawsze był ich uczestnikiem wraz z najważniejszymi politykami w naszym kraju. Jednak tegoroczna uroczystość odbyła się bez jego udziału. Prezes przesłał jedynie list, który został przeczytany przez szefa Solidarności Stoczni Gdańskiej, Romana Gałęzewskiego. - Wykupienie tych zakładów jest olbrzymim krokiem naprzód: krokiem, który otwiera szerokie perspektywy rozwojowe oraz daje szanse na naprawdę pomyślną przyszłość - pisze Kaczyński. Wiele osób zastanawia się, co było powodem nieobecności Kaczyńskiego. Najpowszechniejsza teoria dotyczy pogorszenia stanu zdrowia Kaczyńskiego. Nie od dziś po internecie krążą doniesienia, że Jarosław Kaczyński tak naprawdę cierpi na raka trzustki, którego leczy na bydgoskiej onkologii. Ciągłe nieobecności Kaczyńskiego są dla wielu potwierdzeniem tych doniesień. Co prawda politycy zaprzeczają im, jednak ciężko jest oczekiwać, że nawet gdyby tak było, to otwarcie by się do tego przyznali. Czyżby faktycznie z Jarosławem Kaczyńskim było aż tak źle? Zapewne już niedługo ktoś przedstawi nam oficjalną przyczynę nieobecności prezesa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Burda podczas wizyty Dudy i Morawieckiego! Tłum zaczął ich wyzywać
  2. Zamach bombowy u sąsiada Polski! Nie żyje lider separatystów, totalny przewrót
  3. Wałęsa „poda rękę” Morawieckiemu. Ale najpierw go ośmieszył
źródło: wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News