Zła informacja dla zwolenników PiS. Chodzi o prezesa

Zła informacja dla zwolenników PiS. Chodzi o prezesa

Jarosław Kaczyński przeszedł już zabieg kolana i wszystko wydaje się wracać do normy. Nie jest jednak tak dobrze, jak chcieliby zwolennicy partii rządzącej. Prezes PiS nieprędko wróci do bieżącej polityki.

W czwartek media obiegła informacja, że prezes PiS przeszedł długo oczekiwany zabieg. Jarosław Kaczyński w szpitalu przebywa od początku maja, jednak niemal 3 tygodnie trzeba było czekać na informację o operacji kolana, z którym prezes ma problemy od kilku miesięcy.

Jarosław Kaczyński nadal w szpitalu

Po niemal 3 tygodniach od trafienia do szpitala prezes PiS został poddany operacji kolana, o której tak intensywnie spekulowały media w ostatnich dniach. Poinformowała o tym rzecznik prasowa partii. - Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg na kolano. Teraz czeka go leczenie usprawniające i planowana rehabilitacja - poinformowała Beata Mazurek. - Jak długo to wszystko będzie trwało, zdecydują oczywiście lekarze - dodała. Z tej informacji wynika niewiele. Więcej szczegółów wyjawia Adam Bielan, który podkreśla, że stan zdrowia lidera obozu rządzącego jest dobry, oraz że wciąż jest on aktywny zawodowo. - [Jarosław Kaczyński] przeszedł zabieg, stan zdrowia jest bardzo dobry. W ciągu kilku, najdalej kilkunastu dni opuści szpital. Prezes jest cały czas aktywny, istnieją telefony, jest odwiedzany też przez najważniejszych polityków, więc pracuje cały czas - zdradził w rozmowie z Polsat News. - Przypominam, że nie jest tancerzem, nie jest piłkarzem, więc nie potrzebuje kolana do pracy - podkreślił Bielan.

Zła wiadomość dla zwolenników PiS

Bielan podkreśla też, że prezes PiS nie opuści szpitala prędzej, niż w ciągu kilku lub kilkunastu dni. Podobne wnioski można mieć po słowach Jarosława Gowina, który stwierdził, że co najmniej kilka tygodni minie nim Kaczyński wróci do pełnej formy. Można zatem spodziewać się jeszcze co najmniej kilku tygodni bez obecności prezesa w bieżącej polityce. To zła wiadomość dla najzagorzalszych zwolenników PiS, którzy w prezesie zwycięskiego obozu politycznego widzą coś więcej niż tylko polityka. Znaczący jest także fakt, że pomimo pobytu szefa partii w szpitalu, odbyło się jednak posiedzenie komitetu politycznego PiS. Było ono prowadzone przez Joachima Brudzińskiego, co pozwala podejrzewać, że jest on w partii traktowany jak następca Jarosława Kaczyńskiego. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Co ukrywa PiS? Jest kontrolowany przekaz o zdrowiu Kaczyńskiego
  2. Duda upokorzony na cały świat! Były wiceprezes PiS ujawnia
  3. Coraz głośniejsze pogłoski: Kaczyński ma raka? Prezes PiS przerywa milczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News