Miał być koniec z nienawiścią. Bulwersujące zdjęcie z Kaczyńskim podbija internet

Miał być koniec z nienawiścią. Bulwersujące zdjęcie z Kaczyńskim podbija internet

Jarosław Kaczyński nie od dzisiaj jest na celowniku swoich politycznych przeciwników. Jednak teraz po Internecie krąży zdjęcie, które zbulwersowało wiele osób. Miał być koniec z nienawiścią, a wyszło jak zawsze.

Jarosław Kaczyński jest otwarcie krytykowany zarówno przez media, jak i zwykłych obywateli od wielu lat. Jednak w obliczu ostatnich tragicznych wydarzeń szczególnie popularnym stały się hasła promujące sprzeciw wobec nienawiści, przemocy oraz hejtu. Problem ten poruszany jest zarówno przez polityków, jak i gwiazdy oraz zwykłych ludzi, którzy wypowiadają się na ten temat w wielu portalach. Niestety nie wszyscy wzięli do siebie to, do czego może doprowadzić ciągłe nakręcanie spirali nienawiści.

Jarosław Kaczyński na bulwersującym zdjęciu

Ostatnie dni i wydarzenia, które miały miejsce dobitnie pokazały, jak wzajemne szczucie może się skończyć. To bardzo smutne, że musiało dojść do tego, że w brutalny i okrutny sposób został zamordowany człowiek, aby ludzie zauważyli problem. Po ataku na Pawła Adamowicza prawie cały polski Internet zaczął pochylać się nad problemem mowy nienawiści i hejtu, które doprowadziły do ostatniej tragedii. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ludzie zrozumieli, do czego może doprowadzić takie, a nie inne zachowanie. Niestety tak się nie stało. Tysiące internautów udostępnia i przesyła sobie zdjęcie, a na którym widzimy czarny nóż na białym tle. Jednak diabeł, jak zwykle tkwi w szczegółach. Chodzi dokładniej o jego rękojeść, która wygląda jak profil prezesa PiS. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Jedna grafika, ogromne kontrowersje

Grafika wzbudziła masę sprzeciwu, ale są również osoby, dla których jej wydźwięk jest jak najbardziej odpowiedni i na miejscu. Jeden z polityków PiS zauważył nawet, że zdjęcie zostało udostępnione przez wicedyrektora warszawskiego muzeum. - Panie Prezydencie Trzaskowski. Deklarował Pan walkę z mową nienawiści. Ma Pan idealną okazję, bo sprawa dotyczy wicedyrektora Muzeum Warszawy, czyli placówki miejskiej. Jakie działania podejmie Pan w tej sprawie? - pisze Sebastian Kaleta. Na szczęście dla większości internautów jest to wręcz bulwersujące. Według nich jest to kolejne działanie podjudzające nienawiść wobec obecnej władzy i samego Jarosława Kaczyńskiego. Wskazują również na fakt, że grafika wprost sugeruje, że to właśnie postawa prezesa partii doprowadziła do zamachu na Adamowicza. - Hipokryzja level hard. Zarzucać komuś sianie nienawiści, samemu siejąc nienawiść - pisze jeden z internautów. - Wy jesteście chorzy z nienawiści. Gdybyście mogli, to byście go ukamienowali - czytamy.

 - Autor powinien za to odpowiedzieć iż sugeruje kto zabił. Oto co zrobiły media i politycy ze społeczeństwem. A kto na tragedii korzysta i do bólu wyeksploatuje? - dodaje kolejny internauta.

screen twitter.com

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gdzie mieszka Pola Raksa? Nie zgadniecie, gdzie UKRYWA się gwiazda
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Nie uwierzycie, ile było w ostatniej puszce Adamowicza z WOŚP! Oczy wychodzą z orbit
  4. „Będziesz następny”. Kolejny prezydent otrzymuje straszne pogróżki, mieszkańcy przerażeni
  5. Mazurek: „PiS zachował się, jak trzeba.” A chwilę potem zapowiedziała odwet
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News