Jarosław Kaczyński nie od dzisiaj jest na celowniku swoich politycznych przeciwników. Jednak teraz po Internecie krąży zdjęcie, które zbulwersowało wiele osób. Miał być koniec z nienawiścią, a wyszło jak zawsze.

Jarosław Kaczyński jest otwarcie krytykowany zarówno przez media, jak i zwykłych obywateli od wielu lat. Jednak w obliczu ostatnich tragicznych wydarzeń szczególnie popularnym stały się hasła promujące sprzeciw wobec nienawiści, przemocy oraz hejtu. Problem ten poruszany jest zarówno przez polityków, jak i gwiazdy oraz zwykłych ludzi, którzy wypowiadają się na ten temat w wielu portalach. Niestety nie wszyscy wzięli do siebie to, do czego może doprowadzić ciągłe nakręcanie spirali nienawiści.

Jarosław Kaczyński na bulwersującym zdjęciu

Ostatnie dni i wydarzenia, które miały miejsce dobitnie pokazały, jak wzajemne szczucie może się skończyć. To bardzo smutne, że musiało dojść do tego, że w brutalny i okrutny sposób został zamordowany człowiek, aby ludzie zauważyli problem.

Po ataku na Pawła Adamowicza prawie cały polski Internet zaczął pochylać się nad problemem mowy nienawiści i hejtu, które doprowadziły do ostatniej tragedii. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że ludzie zrozumieli, do czego może doprowadzić takie, a nie inne zachowanie. Niestety tak się nie stało.

Tysiące internautów udostępnia i przesyła sobie zdjęcie, a na którym widzimy czarny nóż na białym tle. Jednak diabeł, jak zwykle tkwi w szczegółach. Chodzi dokładniej o jego rękojeść, która wygląda jak profil prezesa PiS.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Bolesne traumy gwiazdora Ranczo. Stracił żonę, odszedł z pracy

Jedna grafika, ogromne kontrowersje

Grafika wzbudziła masę sprzeciwu, ale są również osoby, dla których jej wydźwięk jest jak najbardziej odpowiedni i na miejscu. Jeden z polityków PiS zauważył nawet, że zdjęcie zostało udostępnione przez wicedyrektora warszawskiego muzeum.

– Panie Prezydencie Trzaskowski. Deklarował Pan walkę z mową nienawiści. Ma Pan idealną okazję, bo sprawa dotyczy wicedyrektora Muzeum Warszawy, czyli placówki miejskiej. Jakie działania podejmie Pan w tej sprawie? – pisze Sebastian Kaleta.

Na szczęście dla większości internautów jest to wręcz bulwersujące. Według nich jest to kolejne działanie podjudzające nienawiść wobec obecnej władzy i samego Jarosława Kaczyńskiego. Wskazują również na fakt, że grafika wprost sugeruje, że to właśnie postawa prezesa partii doprowadziła do zamachu na Adamowicza.

– Hipokryzja level hard. Zarzucać komuś sianie nienawiści, samemu siejąc nienawiść – pisze jeden z internautów.

– Wy jesteście chorzy z nienawiści. Gdybyście mogli, to byście go ukamienowali – czytamy.

 – Autor powinien za to odpowiedzieć iż sugeruje kto zabił. Oto co zrobiły media i politycy ze społeczeństwem. A kto na tragedii korzysta i do bólu wyeksploatuje? – dodaje kolejny internauta.

screen twitter.com

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gdzie mieszka Pola Raksa? Nie zgadniecie, gdzie UKRYWA się gwiazda
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Nie uwierzycie, ile było w ostatniej puszce Adamowicza z WOŚP! Oczy wychodzą z orbit
  4. „Będziesz następny”. Kolejny prezydent otrzymuje straszne pogróżki, mieszkańcy przerażeni
  5. Mazurek: „PiS zachował się, jak trzeba.” A chwilę potem zapowiedziała odwet

 

Barbara Kurdej-Szatan wprawiła wszystkich w osłupienie! Tego nie wiedzieli nawet jej fani