Były europoseł o Jarosławie Kaczyńskim: "To p*dał"

Były europoseł o Jarosławie Kaczyńskim: "To p*dał" Źródło: youtube.com/tvrepublika

Jarosław Kaczyński został wyzwany przez byłego europosła. W trakcie warszawskiego marszu przeciwko wprowadzeniu warszawskiej karty LGBT, prezes PiS został słownie zaatakowany przez innego przedstawiciela prawicy. Czy były premier zdecyduje się na ripostę, a może wyciągnie konsekwencje prawne wobec polityka?

Jarosław Kaczyński, atakując w bardzo ostrych słowach przedstawicieli LGBT nie mógł się spodziewać, że słowa, które wypowiada, mogą obrócić się przeciw niemu. Po konwencji w Katowicach, w których były premier przestrzegał przed osobami homoseksualnymi, w Warszawie odbył się marsz, zwolenników prezesa Kaczyńskiego, a zarazem przeciwników wprowadzenia przepisów regulujących tzw. Kartę LGBT. Sam polityk Prawa i Sprawiedliwości, pomimo swoich deklaracji, został zaatakowany przez innego przedstawiciela prawicy, który w brutalnych słowach zarzucił mu homoseksualizm.

Jarosław Kaczyński zwyzywany na marszu poparcia. Ostre słowa byłego europosła

Osobą, którą zdecydowała się na zwyzywanie Jarosława Kaczyńskiego, był nie kto inny, jak Janusz Korwin-Mikke. Polityk startujący w tym roku z list Konfederacji do Europarlamentu wziął udział w marszu, w trakcie którego wdał się w dyskusję z jedną z uczestniczek, która zapytała go o to, czy Jarosław Kaczyński wygra wybory. To, co usłyszała, widocznie ją zdziwiło.

- Kaczyński? Przecież to p*dał jest - odpowiedział kobiecie lider partii Korwin

Zdziwiona uczestniczka marszu nie mogła dać wiary temu, co właściwie usłyszała. Widocznie zakłopotana, zaczęła przekonywać lidera partii Korwin, że "przecież dobrze jest, dawno takiego rządu nie było", na co usłyszała odpowiedź działaczki Konfederacji, która stwierdziła, że "w tym roku to my zwyciężymy".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie pierwszy taki atak w stronę Kaczyńskiego

Stwierdzenie, że Jarosław Kaczyński jest osobą homoseksualną, nie jest nowością na polskiej scenie politycznej. Przed kilku laty, odważną tezę dotyczącą orientacji seksualnej prezesa PiS wysnuł Robert Biedroń, który w otwartych słowach zasugerował, że były premier jest gejem.

- Bardzo wpływowym gejem w Polsce jest ktoś „głaszczący koty". Wszystko byłoby OK, gdyby oni zajęli się głaskaniem kota i nie wtrącali się w życie innych, ale niestety głaszcząc kota, zaglądają pod kołdrę innych i próbują tam majstrować - twierdził ówczesny parlamentarzysta Ruchu Palikota.

Obecnie sam Biedroń twierdzi, że w ugrupowaniu, w którym zaczęły pojawiać się ataki skierowane w stronę LGBT nie brakuje także osób, które są homoseksualistami.

 - Gdyby Kaczyński ich nie straszył, to może byliby sobą, byliby mniej sfrustrowani, częściej by się uśmiechali – stwierdził lider Wiosny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Jak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków!
  2. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu
  3. Justyna Żyła po TzG weźmie się do PRACY. Nie uwierzycie jakiej
  4. Sok z buraka ma niesamowite właściwości. Niektórym jest szczególnie potrzebny
  5. Beata Szydło odchodzi na "przedwczesną emeryturę"? Oficjalny komentarz byłej premier

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News