Zła wiadomość dla Kaczyńskiego! Następne wybory będą dla niego ostatnie?

Zła wiadomość dla Kaczyńskiego! Następne wybory będą dla niego ostatnie? Źródło: Fot. YouTube/MASAKRACJA

Jarosław Kaczyński przebywa obecnie w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie po operacji kolana. Poseł martwi się jednak zapewne nie tylko problemami zdrowotnymi, ale także politycznymi wynikami PiS. Wyborcy bowiem spekulują już, iż następne wybory parlamentarne będą dla niego ostatnimi.

Wyniki najnowszego sondażu, który został przeprowadzony przez Kantar Millward Brown SA dla TVN, mogą zadziwić szczególnie zwolenników obecnego obozu rządzącego. Jak się bowiem okazuje, PiS w koalicji z Porozumieniem i Solidarną Polską... przegrywa w nim z koalicją partii opozycyjnych.

Zaskakujące wyniki

Partie prawicy zdobyły 36 proc. poparcia ankietowanych. Chociaż zanotowały wzrost, tym razem nie wystarczył, aby pokonać zjednoczoną opozycję. Platformę Obywatelską chciałoby poprzeć 28 proc., Nowoczesną - 5 proc., a PSL - 4 proc. Chociaż ostatni wynik nie zagwarantowałby partii miejsc w Sejmie, trzeba go brać pod uwagę na wypadek, gdyby opozycja zdecydowała się zbudować wspólne listy. Co ciekawe, do krajowego parlamentu weszliby także przedstawiciele dwóch innych ugrupowań. Mowa tu o Kukiz'15 (6 proc.) oraz SLD (5 proc.).

Jarosław Kaczyński będzie musiał się poddać?

Wyborcy zaczęli już spekulować, że miażdżąca przewaga PiS-u zaczyna powoli wygasać. Twierdzą więc, iż jeżeli partii nie uda się wygrać najbliższych wyborów, zniechęcony porażką Kaczyński ostatecznie odejdzie na emeryturę i zrezygnuje z dalszej politycznej walki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńska ma ogromny problem z córką. Nie wie, jak jej pomóc
  2. Media na tropie ogromnej prowokacji w PiS! Wykorzystano do tego kobietę?
  3. Burza w PiS! Marek Suski na wylocie z partii
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News