Jarosław Kaczyński jest obecnie najważniejszą osobą w polskiej polityce i to nie ulega wątpliwości. Przez to jest narażony na ataki ze strony opozycji. Teraz miało miejsce właśnie takie wydarzenie, które skończyło się kompromitującą wpadką.

Joanna Kluzik-Rostkowska aktualnie jest członkiem Platformy Obywatelskiej, jednak wcześniej występowała w szeregach PiS. Teraz posłanka opozycji ewidentnie chciała zaszkodzić prezesowi Kaczyńskiemu publikując na portalu Twitter wpis wraz z nagraniem, które ma pokazywać, w jak tragicznej formie jest teraz Jarosław Kaczyński.

– Ło matko! JK zagubiony, zmęczony, nie ma siły nawet na pozorowane zainteresowanie. Pisiaki, po co Wam to? – pisze posłanka.

Jarosław Kaczyński atakowany przez byłą posłankę PiS

Na nagraniu widać Jarosława Kaczyńskiego w towarzystwie pani kierownik Krysi. Opis ewidentnie sugeruje zły stan zdrowia prezesa PiS, który faktycznie jeszcze nie tak dawno temu leżał nawet w szpitalu. Pod postem momentalnie zaroiło się od komentarzy. Wiele osób sugerowało, że nagranie pochodzi z 2010 roku. W takim razie jaka jest prawda?

Szybko okazało się, że nagranie pochodzi z 2011 roku z wizyty Jarosława Kaczyńskiego w Gorzowskim Charytatywnym Centrum Pomocy Człowiekowi im. Jana Pawła II. Prezes PiS zobaczył wtedy między innymi punkt wydawania żywności, w którym właśnie pracowała kierowniczka Krysia.

Cały wpis okazał się olbrzymią wpadką posłanki PO, która niemalże uśmierciła Kaczyńskiego z powodu nagrania sprzed… 7 lat.

Na co naprawdę choruje Jarosław Kaczyński?

Wszyscy słyszeliśmy o problemach prezesa z kolanem, które niedawno było operowane. Dochodzi do tego również alergia, przez którą musiał odwołać jedno ze spotkań z wyborcami. Jednak według wielu Kaczyński tak naprawdę cierpi na raka trzustki. W sieci bez problemu można znaleźć słowa pielęgniarki pracującej na bydgoskiej onkologii, która uważa, że prezes PiS jest ich regularnym pacjentem.

screen twitter.com/@joannakluzik

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obelżywe zdjęcie młodej posłanki PO krąży w sieci. Jej rodzina przez to cierpi
  2. Te zdjęcia robią furorę. Duda nacierany przez mistyczkę, przyłapali go
  3. Patryk Jaki pojechał na wesele kolegi. Teraz ma poważne kłopoty

10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]


Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]

źródło: wp.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.