Sławni ludzie i politycy często korzystają z usług znachorów i magów, by wesprzeć się duchowo i zobaczyć co ich czeka w przyszłości. Jeden z nich, gdy zobaczył zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego, to się przeraził. 

Często posądza się różnych wysoko postawionych polityków o związki z czarną magią. Szczególnie w Rosji takie praktyki są częste i różni znachorzy sprawdzają, czy ktoś nie ma powiązań z mrocznymi mocami. Tym razem jeden z serbskich magów sprawdził 3 polityków z Polski; Donalda Tuska, Janusza Palikota i oczywiście Jarosława Kaczyńskiego.

ZOBACZ TAKŻE – 8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego

Przemysław Kossakowski znany jest ze swoich mocnych i często kontrowersyjnych programów. Podejmuje w nich trudne tematy, o których w Polsce się głośno nie mówi. Dla telewizji TTV w programie „Szósty zmysł” spotkał się z serbskim znachorem Lwem Greszmanem, który w swoim kraju ma wielką popularność. Jak sam twierdzi, należy on do grona 2 tys. „białych magów”, którzy walczą z 8 tys. armią „czarnych magów” o przyszłość naszego świata. Serbskie media wręcz go kochają.

Zobaczył Kaczyńskiego i wtedy…

Tym razem Greszman miał swoje 5 minut w polskiej telewizji. Kossakowski dał mu kilka zdjęć polskich polityków do zobaczenia, aby wybadał ich aurę – wśród nich był oczywiście Jarosław Kaczyński.

ZOBACZ TAKŻE – Ma dopiero 15 lat. Wnuczka Kaczyńskiego podbija sieć!

Sam znachor się przeraził

Prezes Prawa i Sprawiedliwości momentalnie zainteresował znachora. Dokładnie go obejrzał i od razu zauważył, że jest to ktoś ważny. Przyłożył rękę do zdjęcia i chciał zbadać aurę Kaczyńskiego jeszcze raz. Nagle, odsunął się od biurka i przerażony stwierdził, że ma on jakieś powiązania z „czarnymi magami”. Dodał również, że może to być ktoś z jego otoczenia, współpracownik albo ktoś z rodziny.

Niektórzy internauci są przerażeni tym, co zobaczyli. Twierdzą, że Kaczyński faktycznie może mieć powiązania z mrocznymi mocami albo ktoś z jego otoczenia np. któryś z ministrów. Greszman twierdzi, że rząd Rosji również korzysta z usług „czarnych magów”.

ZOBACZ TAKŻE – Szokująca wizja Jackowskiego. Przewidział, że Tusk zostanie…

Dzień dobry TVN
Dzień dobry TVN

Źródło: natemat.pl

Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiS


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

...

Zobacz również