Co ukrywa Kaczyński?! Tajemniczy ludzie kręcą się po siedzibie PiS na Nowogrodzkiej

Co ukrywa Kaczyński?! Tajemniczy ludzie kręcą się po siedzibie PiS na Nowogrodzkiej

Jarosław Kaczyński przejął kontrowersyjnych współpracowników Mateusza Morawieckiego? Okazuje się, że Anna Plakwicz i Piotr Matczuk stali się niewygodni dla wizerunku premiera i postanowili "ze względów osobistych" odejść z kancelarii. Teraz zaczęli współpracę dla sztabu prezesa PiS. Tajemnica wyszła na jaw.

Jarosław Kaczyński postanowił oprzeć się na doświadczeniu dotychczasowych współpracowników Mateusza Morawieckiego. Duet przygotował kilka spotów i kampanię premiera. Jednym z nich miała być kontrowersyjna promocja filmu o uchodźcach, o której polityk miał się dowiedzieć po publikacji. O ich odejściu oficjalnie poinformowała kancelaria, a Plakwicz i Matczuk byli widziani na Nowogrodzkiej.

Co Jarosław Kaczyński ukrywa przed wyborcami? Kontrowersyjni sztabowcy widziani na Nowogrodzkiej

- Piotr Matczuk został odwołany ze stanowiska Dyrektora Centrum Informacyjnego Rządu z dniem 6 listopada, a Anna Plakwicz została odwołana ze stanowiska Dyrektora Departamentu Obsługi Medialnej z dniem 15 listopada - poinformowało Centrum Informacyjne Rządu portal Wirtualna Polska. Za odwołaniem szły podobno powody osobiste dwojga, jednak dziennikarze zauważają, że ich kontrowersyjne działania mogły doprowadzić do decyzji o wyeliminowaniu ich z otoczenia premiera. Spot o uchodźcach wywołał ogromne kontrowersje, a Morawiecki chciał się odciąć od spekulacji na temat jego udziału w przygotowaniach materiału. Ostatnio Plakwicz i Matczuk są widywani na Nowogrodzkiej. - W ostatnim czasie znowu pojawiali się w biurze Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej. Przygotowywali konwencję PiS w podwarszawskich Szeligach. Hasło „Polska sercem Europy” to zasługa ich i pozostałych sztabowców. Współtworzyli scenariusz wystąpień poszczególnych najważniejszych polityków PiS, pracowali przy oprawie konwencji, dobierali kolorystykę wnętrz - powiedział portalowi Wirtualna Polska informator związany ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się, że ich wizerunek był dotychczas niewygodny dla polityków rządu. Jarosław Kaczyński miał zadbać o każdy szczegół spotkań - duet pojawiał się, wchodząc "tylnymi drzwiami". - Przychodzili do biura na Nowogrodzkiej korzystając z tzw. tajnego wejścia. Od strony Alei Jerozolimskich. Wszystko, żeby nie być namierzonym przez media oraz żeby nie rzucać się w oczy. Nie chcieli, żeby ich obecność była przedmiotem medialnej dyskusji - dodał informator Wirtualnej Polski. Zdaniem osób zaangażowanych w kampanie PiS-u to Plakwicz i Matczuk przygotowali konwencję "Polska sercem Europy". Na spotkaniach mają stać w pierwszym rzędzie i wyraźnie są zaangażowani w wizje Kaczyńskiego. Nie wiadomo jednak, czy partia chce przykryć ich udział w promocji haseł prawicy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mateusz Morawiecki zostawił żonę przed świętami. Została sama z dziećmi
  2. Mateusz Morawiecki pojawił się w serialu Klan! Polacy nie mogą uwierzyć
  3. Ile zarabia Mateusz Morawiecki? Największa tajemnica premiera odkryta
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najpiękniejszego?
  5. Znaki zodiaku i ich najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News