kaczyński
Fot. YouTube/FAKT24.PL
Mikołaj Pilecki - 24 Grudnia 2018

Kaczyński spotyka się z byłą żoną znanego polityka. Będziecie w szoku

Jarosław Kaczyński w tym szczególnym, świąteczno-noworocznym okresie nie zapomina o przyjaciołach. Wczoraj wieczorem odwiedził swoją wielką sojuszniczkę Annę Bielecką, w której domu bywa regularnie. Prezes PiS wyszedł od niej nawet z prezentem.

Jarosław Kaczyński prowadzi politykę w dosyć nietypowy sposób. Nie wszystkie istotne dla milionów Polaków decyzję zapadają w Sejmie, czy w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości, a wiele z nich podejmuje się w prywatnym mieszkaniu przy ulicy Wilczej, które znajduje się niedaleko Nowogrodzkiej. Najważniejszy polski polityk bardzo często przesiaduje u Anny Bieleckiej architektki i jego wielkiej przyjaciółki. To właśnie w jej domu zbierają się najważniejsze osoby w partii, by dyskutować w przyjemniej atmosferze i zmieniać losy państwa i obywateli. Wczoraj tradycji stało się zadość, a Kaczyński odwiedził Bielecką z zamiarem złożenia jej życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Prezes PiS od przyjaciółki otrzymał nawet prezent.

Jarosław Kaczyński spotyka się z byłą żoną znanego polityka

Kim jest słynna Bielecka, której lider Prawa i Sprawiedliwości powierza największe sekrety dotyczące rządzenia i swoich przyszłych decyzji? Otóż znana architektka jest żoną innego znanego architekta i bardzo aktywnego opozycjonisty okresu PRL, a nawet polityka po 1989 roku Czesława Bieleckiego. Bielecki był wielokrotnie aresztowany i przetrzymywany przez komunistyczną bezpiekę, obficie pisywał do prasy opozycyjnej w kraju i za granicą, a po upadku komunizmu współpracował z Lechem Wałęsą jako doradca ds. stosunków polsko-żydowskich oraz ds. Reformy Administracji Publicznej do końca jego kadencji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
W latach 1997-2001 był posłem rządzącej krajem Akcji Wyborczej Solidarność. Był w tamtym czasie przewodniczącym sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Po rozpadzie AWS był członkiem szeregu ugrupowań o podobnych, chadeckich, ludowych i centroprawicowych poglądach, lecz niedługo potem wycofał się z polityki. W 2008 roku zaprojektował siedzibę Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w Warszawie, za którą otrzymał antynagrodę "Makabryła". W 2010 roku bez powodzenia kandydował jeszcze z ramienia PiS jako bezpartyjny na urząd Prezydenta m. st. Warszawy. Zajął wówczas II miejsce z wynikiem 23,16%.

Przyszły rok będzie trudny dla PiS

W 2019 roku mieszkanie Bieleckiej przeżyje prawdziwe oblężenie polityków PiS. Jarosław Kaczyński i jego najbliżsi współpracownicy będą musieli w końcu uzgodnić swoje działania na czas majowych wyborów do PE i jesiennych wyborów do Sejmu RP IX kadencji. Obie elekcje dla PiS są szansą na umocnienie swojej pozycji. Jak na razie sondaże mówią o pozytywnym dla partii wyniku. Rzeczywistość lubi jednak płatać twórcom badań opinii publicznej figle i doświadczeni politycy doskonale o tym wiedzą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Donald Tusk do tej pory ukrywa swój największy plan! Kaczyńskiemu drżą kolana na samą myśl
  2. Małgorzata Rozenek potwornie upokorzona przez polskiego polityka. Ostro mu się odgryzła
  3. "Egzorcyzmy" w byłym gabinecie Palikota w Sejmie. Zleciła Zjednoczona Prawica
  4. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Agnieszka DygantTak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: fakt.pl/wikipedia.org
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News