Nagła decyzja chorego Kaczyńskiego! Ogłosi przełomową deklarację w TVP?

Nagła decyzja chorego Kaczyńskiego! Ogłosi przełomową deklarację w TVP?

Jarosław Kaczyński zmagał się w ostatnim czasie z poważnymi problemami zdrowotnymi. Osłabiony polityk podjął jednak decyzję, która zadziwiła widzów TVP. Czy już dziś, w programie na żywo, prezes Prawa i Sprawiedliwości złoży przełomową deklarację?

Pobyt Kaczyńskiego w szpitalu przez długi czas elektryzował opinię publiczną. Sugerowano bowiem, że doskwierają mu dużo poważniejsze kłopoty, niż oficjalnie ogłoszona choroba kolana. Mówiono wówczas nawet o raku trzustki.

Nagły zwrot politycznej akcji

Kiedy jednak poseł opuścił klinikę, postanowił wrócić do pełni politycznej aktywności. Tym samym pokazał działaczom, którzy przygotowywali się już do objęcia jego stanowiska, że nie zamierza się nim dzielić. Co ciekawe, osłabiony wciąż Kaczyński zdecydował się dziś pojawić w programie "Gość Wiadomości" stacji TVP. Wielu wyborców przypuszcza, że data ta nie jest wcale przypadkowa.

Czy Kaczyński w TVP pokaże swoją dominację?

Andrzej Duda, pomimo odrzucenia przez senatorów jego pomysłu dotyczącego referendum konsultacyjnego, postanowił podpisać ustawy sądowe proponowane przez Prawo i Sprawiedliwość. Tym samym symbolicznie ugiął kolano przez kierownictwem partii, z ramienia której startował w prezydenckich wyborach. Wyborcy są więc przekonani, że w programie na żywo Kaczyński osobliwie odwdzięczy się Dudzie. W kuluarach mówi się bowiem, iż prezes PiS zadeklaruje wsparcie wobec obecnej głowy państwa w następnych wyborach, które odbędą się już w 2020 roku. O tym, czy doniesienia te znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, dowiemy się dziś o godzinie 19:57. Wywiad zostanie przeprowadzony dla stacji TVP i przez nią właśnie emitowany.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda oficjalnie przegrany! Zrezygnował całkowicie ze swoich planów
  2. Będzie wojna z PiS! Rydzyk zakłada partię, wystartuje w wyborach
  3. Nie polecicie na wakacje. PiS wydał wszystko na propagandę, samoloty nie będą latać
  4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana
Jarosław Kaczyński Fot. Wikimedia Commons Jarosław Kaczyński Fot. Flickr Jarosław Kaczyński Fot. Wikipedia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News