Tirowcy kpią z Kaczyńskiego. "Stoję w Sieradzu, po lewej mam Kaufland i jadę do Męckiej Woli. Zapytajcie Jarka jak jechać"

Tirowcy kpią z Kaczyńskiego. "Stoję w Sieradzu, po lewej mam Kaufland i jadę do Męckiej Woli. Zapytajcie Jarka jak jechać" Źródło: Screen/TVN24

Jarosław Kaczyński znów musi zmierzyć się z potężną falą drwin. Tym razem ostro kpią z niego kierowcy ciężarówek, a wszystko przez jego ostatnią wypowiedź.

Jarosław Kaczyński ostatnio całkowicie pochłonięty jest rozpoczynającą się kampanią do nadchodzących wielkimi krokami wyborów. Prezes partii PiS jeździ po całym naszym kraju i przekonuje wszystkich do swojego ugrupowania. Fragmenty jego wystąpień raz po raz publikowane są w ogólnopolskich mediach, a teraz zaskoczył wszystkich tym, co powiedział podczas niedzielnej konwencji regionalnej w Białymstoku

Prezes niejednokrotnie już wymieniał podczas wystąpień różne grupy społeczne, odwołując się do sytuacji w naszym kraju. Tym razem Jarosław Kaczyński zdecydował się jednak na porównanie samego siebie do kierowców ciężarówek. Jego słowa wywołały wielkie oburzenie. Teraz na polityka wylała się cała fala ostrych kpin. 

Jarosław Kaczyński w Białymstoku porównał się do kierowców ciężarówek

Kampania powoli zaczyna się rozkręcać, a politycy odwiedzają kolejne polskie miasta. Z mównic słyszymy wiele obietnic oraz słów mających przekonać nas do zakreślenia krzyżyka przy odpowiednim nazwisku, czasem jednak dochodzi również do kontrowersji. Szczególnie emocjonalnie odebrana została wypowiedź, którą Jarosław Kaczyński uraczył mieszkańców Białegostoku. 

- Jeździłem po Polsce, począwszy od 1990 roku, bardzo intensywnie. Można powiedzieć: nieustannie zwiedzałem kraj. Znam polskie drogi, szosy lepiej, niż niejeden kierowca tira. I patrzyłem, przyglądałem się, gdzie się najszybciej zmienia - stwierdził polityk. 

Wypowiedź ta wywołała uśmiech oraz oklaski zgromadzonych, zdecydowanie mniej jednak rozbawiła prawdziwych tirowców. Oni takim porównaniem poczuli się wyraźnie urażeni, co widać w mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niesamowita lawina drwin i żartów. Kierowcy nie odpuszczają prezesowi PiS

Cały Internet pełen jest teraz komentarzy oraz memów dotyczących Jarosława Kaczyńskiego. Ostrych słów oraz drwin nie szczędzą mu również prawdziwi kierowcy samochodów ciężarowych, którzy nie są przekonani, czy prezes PiS rzeczywiście zna szosy lepiej, niż oni. 

- Siemanko. Jestem kierowcą ciężarówki. Stoję w Sieradzu, mam Kauflanda po lewej i chcę się dostać do Męckiej Woli. Weździe tam Jarka zapytajcie jak mam jechać, bo tutaj ruch tamuję - napisał w prywatnej wiadomości do PiS na Facebooku internauta. 

Kpin nie brakowało również w komentarzach na portalach społecznościowych. 

- My więcej czasu za kółkiem też spędzamy bardziej na zachodzie, jak w kraju... A on ze swoim kotem jeździ wkoło komina, to może i lepiej wie - szydzi kolejna osoba. 

- Przecież ta menda nie ma prawa jazdy - ostro pisze internauta. 

Screen\Facebook

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ewa Wachowicz WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów NIKT jej nie wybaczy
  2. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  3. Tragedia na zachodzie Polski. Wielu mieszkańców we łzach informuje o najgorszym, spotkał ich dramat
  4. Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieci
  5. Koszmarny wypadek wstrząsnął mieszkańcami. TVP przekazała tragiczną wiadomość, nie żyją 4 osoby
  6. Gwiazdor "Kiepskich" Grabowski wstrząsnął fanami. Porażająca prawda o domu aktora

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News