Kaczyński myślał, że kamery go nie nagrywają! Wyciekły tajne instrukcje dla posłów
Marcin Owczarek - 9 Grudnia 2018

Kaczyński myślał, że kamery go nie nagrywają! Wyciekły tajne instrukcje dla posłów

Jarosław Kaczyński myślał, że kamery go nie nagrywają. Pokusił się o kilka dodatkowych zdań, o których głośno się nie mówi. Wyciekły tajne instrukcje dla posłów Prawa i Sprawiedliwości. To początek zmian partii przed kolejnymi wyborami.

Jarosław Kaczyński jest niekwestionowanym liderem partii. Z jego zdaniem liczy się każdy nawet Macierewicz czy Błaszczak. To on decyduje o każdym posunięciu, a nawet o tym, co dany polityk może powiedzieć w mediach, a czego nie powinien ujawniać. Prezes zapomniał, że go nagrywają i powiedział za dużo. W ostatni piątek odbył się bardzo ważny zjazd Prawa i Sprawiedliwości w Jachrance. W hotelu Windsor spotkali się wszyscy ważni politycy, którzy wysłuchali Jarosława Kaczyńskiego. Chwalił on działania całej partii oraz innych sprzymierzonych z nim polityków między innymi Jarosława Gowina, oraz Zbigniewa Ziobro. Na zjeździe PiS prezes poruszył wiele tematów. Najmniej mówiło się o gospodarce i polepszaniu życia Polaków, ledwie parę zdań. Najwięcej mówił o mediach oraz opozycji, której to oberwało się najmocniej od Kaczyńskiego. Lider partii wyznaczył także nowy kierunek dla Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami parlamentarnymi, które wielkimi krokami już nadchodzą. Zjazd podzielony był na dwie części, ta dostępna dla wszystkich oraz druga, tylko dla zaproszonych członków PiS. Media nie miały na nią wstępu, ale i tak udało im się znaleźć jakieś przecieki i wiadomo, o czym mówił Jarosław Kaczyński. Na pewno nie chciał, aby to wyciekło, ale jest to bardzo istotna kwestia.

Jarosław Kaczyński o ważnych sprawach dla partii

Za zamkniętymi drzwiami poruszono bardzo ważne tematy dotyczące przede wszystkim wizerunku partii oraz Trybunału Konstytucyjnego. Jak podaje źródło PAP, bardzo zależy Kaczyńskiemu na tym, aby ocieplić nieco wizerunek PiS. Nastąpi lekka odwilż, by nie drażnić wyborców.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Agata DudaAgata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!Czytaj dalej
Z informacji wynika, iż Kaczyński nie chce, aby naciskano teraz na TK. Związany z tym również jest wniosek, który znajduje się w Trybunale, dotyczący dopuszczalności aborcji w wypadku ciężkich wad genetycznych płodu. Prócz tego prezes zaznaczył, że wszyscy członkowie Prawa i Sprawiedliwości muszą uważać na to, co mówią w mediach oraz piszą w Internecie. Co więcej, każdy, kto naruszy zasady, jakie wyznaczył Jarosław Kaczyński, zostanie rozliczony. Może to oznaczać, że krnąbrnych i niechcących się podporządkować może czekać wylot z partii. Wszystko po to, aby PiS nie tracił już punktów w sondażach. Kaczyński szykuje się na kolejną wygraną w wyborach i chce zjednać sobie przyszłych wyborców.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Grabowski miał nie zagrać w Kiepskich! Prawda wyszła na jaw po latach
  2. Gdzie mieszka Morawiecki? To prawdziwy bogacz
  3. Uważaj! Nowa metoda złodziei sprawi, że nie starczy Ci pieniędzy na Święta
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
500+500 plus nie jest przyznawane równomiernie. W tych rejonach większość dzieci go nie dostajeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News