Najbliższa przyjaciółka Kaczyńskiego zadała mu cios. Powiedziała o nim całą prawdę
Wiadomości Pikio - 23 Stycznia 2019

Najbliższa przyjaciółka Kaczyńskiego zadała mu cios. Powiedziała o nim całą prawdę

Jarosław Kaczyński nigdy nie zdecydował się ustatkować i założyć rodziny. Przez lata miał jednak w swym otoczeniu kobiety, które bardzo cenił i z którymi blisko się przyjaźnił. Jedna z dawnych znajomych prezesa PiS niespodziewanie zdecydowała się ujawnić wszystkie swoje przemyślenia na temat jego poczynań, zadając politykowi niemały cios.

Jarosław Kaczyński należy obecnie do grona najbardziej wpływowych działaczy politycznych w Polsce. Szef obozu rządzącego rzadko jest już kojarzony z postacią Jadwigi Staniszkis, która niegdyś była jego najbliższą przyjaciółką, a dziś otwarcie przeciw niemu występuje.

Jarosław Kaczyński oczami Jadwigi Staniszkis

W jednym z najnowszych wywiadów politolog zdecydowała się ujawnić, co sądzi na temat rządów PiS oraz zachowania samego prezesa partii. Jarosław Kaczyński bez wątpienia nie będzie zadowolony z jej opinii. - Brakuje pomysłów na to, jak zmieniać system i w co inwestować, a za dużo jest bieżącej, personalnej, walki politycznej, która może doprowadzić i doprowadziła do tragedii. (...) Jarosław Kaczyński już raz przeżył straszną tragedię związaną ze śmiercią brata i wtedy szukał winnych wśród konkurentów politycznych. Nie panował nad własnymi emocjami, co jest bardzo negatywną cechą polityków. Politycy powinni być bardziej racjonalni i konstruktywni. Cała ta sytuacja ujawnia wewnętrzne napięcia demokracji - powiedziała Jadwiga Staniszkis z wywiadzie dla "Rzeczpospolitej".

Cała prawda o Jarosławie Kaczyńskim według jego przyjaciółki

Co zaskakujące, doskonale znająca Jarosława Kaczyńskiego politolog stwierdziła w głośnej rozmowie, iż wciąż nieradzący sobie z emocjami poseł powinien wycofać się z rządzenia. W tym kontekście ujawniła, jak głęboko pogrążony w żałobie pozostaje wciąż jej dawny przyjaciel.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:
Donald Tusk sekrety z przeszłościDonald Tusk wolałby się do tego nie przyznawać. Sekrety jego przeszłości szokująCzytaj dalej
- Lider PiS jest inteligentny i powinien przemyśleć swój styl uprawnia polityki. Jarosław Kaczyński jest wciąż tak zdruzgotany śmiercią brata, że nie dostrzega potrzeby pielęgnowania w sobie dobroci jako czegoś, co powinno być podstawą demokracji. On ma wewnętrzne poczucie winy. To jest niszczące - powiedziała stanowczo Staniszkis. - Prezes PiS jest ciągle zanurzony w tragedii brata. Jarosław Kaczyński nie powinien aktywnie uczestniczyć w polityce, bo wciąż jest wewnętrznie zdruzgotany, co przekłada się na życie publiczne i rosnące podziały. Konieczna jest zmiana pokoleniowa w polityce. Agresja prezesa PiS rodzi kolejną agresję. To budowanie kolejnych podziałów, co jest przerażające. Dużą rolę do odegrania mają media, które powinny wyciszać sytuację i pokazywać wartości bardziej uniwersalne i wspólne - dodała także bliska przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jak wygląda dom Anny Muchy? Będziecie w SZOKU
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. PiS rozwiał nadzieję na zawieszenie broni w Gdańsku. „Nie popieramy pani Dulkiewicz”
  4. Podliczyli Beatę Szydło. Ponad 100 tysięcy zniknęło w mgnieniu oka
  5. Agata Duda pożegnała przyjaciółkę. Po 20 latach dała jej wspaniały prezent
[view-gallery id=343942]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News